Aktualnie czytasz:
Junak 901 Sport: Test Wideo
3

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy sportową pięćdziesiątkę od Junaka. Wskrzeszona marka budzi sentyment i spore emocje. Największe kontrowersje budzi design. Może się podobać?

Wygląd to nie wszystko. Zweryfikowaliśmy funkcjonalność, trwałość i właściwości jezdne tego motoroweru podczas prób miejskich i terenowych. Ciekawi rezultatu? Zobacz wideo.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe benzer
  7 czerwca 2012 at 21:34

  czy sie przesłyszałem czy tam mówią że junak jest polski a ja słyszałem ze chinski wiec jak to wreszcie jest jakiej on jest produkcji

 • Zdjęcie profilowe benzer
  7 czerwca 2012 at 21:42

  mi ogólnie sie nie podoba ogólnie jest jak kopia zippa pro 50 tylko ze z małymi przeróbkami i ani to ładne ani zrywne sąsiad ma routera ws 50 moze i ładne ale tandeta i dziwnie chodzi i mułowate strasznie a z tymi cienkimi kołami wygląda jak komar z owiewkami

 • Zdjęcie profilowe matrix002d
  25 lipca 2012 at 11:30

  junak jest polskiego projektu ale jest produkowany w chinach z polskich materiałów bo wiadomo w chinach wszystko tańsze