Jazdy testowe motocyklami Triumph. Pierwsza impreza z cyklu Triumph i Przyjaciele

W ubiegły weekend w warszawskim salonie Triumpha odbyła się pierwsza impreza z serii Triumph i Przyjaciele. Jeśli ją przegapiliście to nic straconego - kolejna już za kilka dni!

W tym roku będzie przynajmniej kilka okazji żeby przetestować motocykle marki Triumph. Może nie w tak niesamowitych okolicznościach przyrody jak podczas Event Testu w Andaluzji, ale pogoda za oknem robi się na tyle dobra, że nie powinniśmy mieć na co narzekać. 25-26 marca odbyła się pierwsza impreza z serii Triumph i Przyjaciele w Warszawie.

A podczas imprezy było można przetestować najnowsze modele brytyjskiej marki. W tym rodzinę Bonneville z Bobberem, T100 i T120 na czele. Triumph i Przyjaciele to także: Street Cup, Street Scrambler, Thruxton R oraz odświeżone Tigery.

Jeśli przegapiliście okazję na przetestowanie motocykli Triumph to nic straconego. Już w najbliższy weekend 31 marca - 2 kwietnia podczas Wrocław Motorcycle Show odbędzie się kolejna edycja cyklu Triumph i Przyjaciele. Detale dotyczące rejestracji znajdziecie na stronie organizatora, ot wystarczy kliknąć TUTAJ.
REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Ciekawe wydarzenie, Street Cup jest świetny – niestety, jazda testowa nie pozwoliła na sprawdzenie konkretne. Cóż, i tak chyba byłem zbyt zestresowany – cena 44000 to całkiem dobry samochód, głupio byłoby przyglebić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button