Zipp Pro 50 GT: Test Wideo

Klasyczne Pro 50 testowaliśmy już trzy lata temu, dlatego nie ma sensu rozwodzić się nad tym, jak to się prowadzi, jakich można spodziewać się osiągów i wrażeń z jazdy. To się nie zmieniło. Tak więc gdzie znajdziemy powiew świeżości?

Zipp Pro 50 GT to jedna z nowości tej marki na sezon 2013. Co oznacza ta dwuliterowa sygnatura w praktyce i czego można się spodziewać po tym motorowerze? O tym dziś w Skuterowo.com.

Generalnie sprzęt wygląda naprawdę dobrze, zwłaszcza w takim malowaniu. Nowy Zipp Pro 50 GT wiemy, że się podoba i robi wrażenie nie tylko na kierowcy.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Siema.
    Byłem dziś w pewnym salonie ze skuterami we stolicy.Oglądałem Kymco,Vespy,Gilery i były też różne Zippy miedzy innymi też ten Zipp Pro 50 GT oraz poprzedni Zipp Pro 50.Oglądałem z góry z dołu cały motorower aż podszedł pan sprzedawca i zapytał w czym może pomóc no to ja mu na to że mam jeden skuter już 3 lata i może bym się rozejrzał za czymś nowym.Zaczął opowiadać o tym Zippie to tamto aż się spytał co mam teraz no to mówię że Kymco S8 a on odparł że jak mam Kymco to nie poleca mi chińczyka bo byłbym nieusatysfakcjonowany jazdą i nie tylko.Jeżeli miałbym chińczyka i zmienił na chińczyka to ok różnicy bym nie widział ale jeżeli z markowego skutera na chińczyka to to już nie,to tak jak bym się przesiadł ze Skody Superb do Skody Citigo. Ale polecił mi Kymco K-Pipe 50 ale to pod koniec lipca. I to byłby dobry pomysł :) na przyszły sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button