Aktualnie czytasz:
MV AGUSTA świętuje 75-tą rocznicę powstania
0

W tym roku MV Agusta Motor kończy 75 lat i świętuje historię sukcesów wyścigowych oraz doskonałości w inżynierii i projektowaniu motocykli.

W 75-letniej historii MV Agusta nigdy nie straciła swojego DNA zwycięstwa na każdym froncie: od torów wyścigowych, z niezrównaną historią 37 zwycięstw w Mistrzostwach Świata, do salonów wystawowych i targów na całym świecie, gdzie motocykle MV Agusta prezentowane są jako ikony stylu i sztuki motocyklowej. Kolejne lata i przyszłość marki to precyzyjnie zaplanowana strategia rozwoju sprzedaży i dotarcia do szerokiego grona odbiorców. 

Nowa strategia MV Agusta zawiera plany zwiększenia rocznej wielkości sprzedaży do 25 000 sztuk, z ponad 20 nowymi modelami w ciągu najbliższych 5 lat. Dotarcie do młodszej grupy docelowej, wprowadzenie mniejszych motocykli (np. 350 ccm) raz rozszerzenie działalności na nowe rynki, w szczególności w Azji to podstawowe założenia MV Agusta. Niemniej jednak wciąż badania i rozwój pozostają podstawowym filarem marki, a najnowocześniejsza technologia i design to główne znaki rozpoznawcze. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Timur Sardarov, CEO MV Agusta Motor S.p.A., skomentował:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Bycie na czele firmy MV Agusta w tym historycznym momencie jest ekscytujące i trudne. Jest to zarówno wielki przywilej ale i wielka odpowiedzialność. Patrząc jednak na dziedzictwo MV Agusta, z ogromną dumą i pewnością sukcesu witam każdy dzień wprowadzając innowacyjną technologię, nowe niesamowite modele i wchodząc na nowe rynki.

Oficjalne obchody 75-tej rocznicy MV Agusta odbędą się w Varese w dniach 20 i 21 czerwca.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%