MV AGUSTA świętuje 75-tą rocznicę powstania

W tym roku MV Agusta Motor kończy 75 lat i świętuje historię sukcesów wyścigowych oraz doskonałości w inżynierii i projektowaniu motocykli.

W 75-letniej historii MV Agusta nigdy nie straciła swojego DNA zwycięstwa na każdym froncie: od torów wyścigowych, z niezrównaną historią 37 zwycięstw w Mistrzostwach Świata, do salonów wystawowych i targów na całym świecie, gdzie motocykle MV Agusta prezentowane są jako ikony stylu i sztuki motocyklowej. Kolejne lata i przyszłość marki to precyzyjnie zaplanowana strategia rozwoju sprzedaży i dotarcia do szerokiego grona odbiorców. 

Nowa strategia MV Agusta zawiera plany zwiększenia rocznej wielkości sprzedaży do 25 000 sztuk, z ponad 20 nowymi modelami w ciągu najbliższych 5 lat. Dotarcie do młodszej grupy docelowej, wprowadzenie mniejszych motocykli (np. 350 ccm) raz rozszerzenie działalności na nowe rynki, w szczególności w Azji to podstawowe założenia MV Agusta. Niemniej jednak wciąż badania i rozwój pozostają podstawowym filarem marki, a najnowocześniejsza technologia i design to główne znaki rozpoznawcze. 

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Timur Sardarov, CEO MV Agusta Motor S.p.A., skomentował:

Bycie na czele firmy MV Agusta w tym historycznym momencie jest ekscytujące i trudne. Jest to zarówno wielki przywilej ale i wielka odpowiedzialność. Patrząc jednak na dziedzictwo MV Agusta, z ogromną dumą i pewnością sukcesu witam każdy dzień wprowadzając innowacyjną technologię, nowe niesamowite modele i wchodząc na nowe rynki.

Oficjalne obchody 75-tej rocznicy MV Agusta odbędą się w Varese w dniach 20 i 21 czerwca.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button