MV Agusta 2020: Nowe modele, 100% po włosku

Jakość, technologia, wydajność. Ale także pełna dostępność części zamiennych i profesjonalna obsługa serwisowa, dalsza rozbudowa i udoskonalenie sieci dealerskiej. MV Agusta wkracza na ścieżkę szybkiego wzrostu z nowymi standardami i nowymi modelami, które zostały zaprezentowane na targach EICMA w Mediolanie. 

Już w grudniu 2010 rusza produkcja Brutale 1000 RR, czterocylindrowej jednostki o mocy 208 KM z doskonałym zawieszeniem i najnowocześniejszymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. MV Agusta Brutale 1000 RR to przykład doskonałości MV Agusta oraz pasji do produkcji motocykli. Ekstremalną odmianą Brutale 1000 RR jest wersja RUSH dysponująca mocą 212 KM i wyjątkowym design’em.

Szalone i zupełnie nowe Brutale 1000 RR.

Kolejną nowością jest MV Agusta Superveloce 800 Serie Oro i Superveloce 800 - oprócz nietuzinkowego design’u oferują doskonały silnik i zawieszenie, które uzupełnione o doskonałą elektronikę pozycjonują Superveloce 800 wśród najbardziej fascynujących i dynamicznych motocykli sportowych. 

W ofercie nie mogło zabraknąć modeli Dragster 800 RR SCS i Brutale 800 SCS zostaną opcjonalnie wyposażone w rewolucyjny SCS 2.0 (Smart Clutch System) do uruchamiania i zatrzymywania motocykla bez sprzęgła. To w połączeniu z doskonałym trzycylindrowym silnikiem sprawia, że jazdy tymi dziełami sztuki może spróbować każdy, niezależnie od stażu i umiejętności.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Na koniec seria ROSS: Brutale 800, Dragster 800 i Turismo Veloce 800 w serii ROSSO wyróżniają się jaskrawoczerwoną kolorystyką, doskonałym  i wszechstronnym wyposażeniem oraz bardzo atrakcyjną ceną. Oczywiście wszystkie modele wyposażone są w najwyższej klasy elektronikę, zawieszenie i mocne jednostki napędowe.

Gamę uzupełniają wersje Reparto Corse nawiązujące do barw zespołu MV Agusta w serii World Supersport. Więcej informacji już wkrótce na stronie importera www.mvagustapoland.com oraz w salonach dealerskich.

MV Agusta 2020: Zdjęcia

Nowe modele MV Agusta 2020: EICMA

Fot: P.Ganczarski
Fot: P.Ganczarski
Fot: P.Ganczarski
Fot: P.Ganczarski
Fot: P.Ganczarski
Fot: P.Ganczarski
[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button