Otwarcie sezonu motocyklowego z Suzuki Kraków – nie może Cię tutaj zabraknąć!

Będą motorki, będą atrakcje, będzie jedzonko i fantastyczny klimat!

W skrócie
 • Rozpocznij sezon motocyklowy z salonem Suzuki Kraków!
 • Wyjątkowa impreza połączona z testami nowości Suzuki odbędzie się już jutro o godzinie 10:00!
 • Nie może was zabraknąć w Krakowie przy ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka 28

Dopiero co w połowie marca informowaliśmy was o otwarciu kolejnego punktu sprzedażowego z motocyklami Suzuki na mapie Polski, a dziś zapraszamy was na otwarcie sezonu dokładnie w tym samym miejscu. Mowa oczywiście o salonie Suzuki Kraków, który oficjalnie otwiera motocyklowy rok 2024 już jutro. Co przygotował dla was japoński dealer w mieście smoka?

Rozpoczynać sezon każdy może po swojemu, ale są rownież takie imprezy, na których po prostu musicie być. Nie tylko będziecie mieli okazję spotkać się z fantastycznymi osobami zakręconymi na punkcie marki oraz motocykli, ale przede wszystkim w wasze ręce oddane zostaną wszystkie nowości Suzuki na rok 2024. Uwaga! Jazda tymi nowinkami może być wyjątkowo uzależniająca, dlatego zaleca się zabrania ze sobą środków finansowych do podpisania umowy rezerwacyjnej na wasz nowy wymarzony egzemplarz. Będzie się działo, bo gotowe do testowania będą:

 • DL 800,
 • DL 800 DE,
 • DL 1050 DE,
 • GSX-8R,
 • GSX-S1000GX,
 • SV 650,
 • GSX-S125,
 • Hayabusa,
 • Burgman 125.

Oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego z salonem Suzuki Kraków, który mieści się przy ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka 28 odbędzie się już jutro, czyli 27 kwietnia 2024 roku punktualnie o godzinie 10:00. Wpadajcie porozmawiać, przysiąść się i przejechać najnowszymi modelami, a także przybić piątki i rozpocząć sezon w wyjątkowym klimacie. Nie musicie się kompletnie o nic martwić, bo na miejscu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie – od pachnących nowością testówek, aż po food trucka.

Aby zapisać się na jazdy testowe skontaktuj się z:

Najważniejsze informacje:

 1. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego z Suzuki Kraków już jutro o godzinie 10:00!
 2. Salon mieści się w Krakowie przy ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka 28.
 3. Do waszej dyspozycji oddaną zostanę wszystkie nowości na rok 2024 – nie zwlekaj, zapisz się na jazdy testowe już dziś.

Przeczytaj również:

Nowy Salon motocykli Suzuki w Krakowie i mega premiery na otwarcie

Motocykle Suzuki powracają na mapę Krakowa, a wszystko za sprawą nowego salonu Suzuki Kraków, który znajduje się przy ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 28, oczywiście w Krakowie. “Suzuki Kraków” to nazwa wciąż pachnąca nowością, ale Moto-Trip, czyli firmę opiekującą się tym obiektem w Galicji już dobrze znają.

Jeżeli jedno otwarcie sezonu do dla was zdecydowanie za mało, albo szukacie najlepszych imprez w waszej okolicy to koniecznie musicie zapoznać się z przygotowanym przez nas kalendarzem, który zawiera zbiór najlepszych motocyklowych eventów w Polsce. Dodatkowo znajdziesz tutaj informacje odnośnie wejściówek, a także sporo cennych porad i uwag, które zdecydowanie przydadzą wam się wybierając się na pierwszy zlot.

Kalendarz zlotów motocyklowych 2024. Najlepsze imprezy i zloty motocyklowe w Polsce: terminy, daty, ceny, informacje

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button