Nowy Salon motocykli Suzuki w Krakowie i mega premiery na otwarcie

Informacja prasowa

W skrócie
  • Motocykle Suzuki powracają do Krakowa!
  • Nowy punkt dealerski "Suzuki Kraków" ma swoją siedzibę przy ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka 28, oczywiście w Krakowie
  • Otwarcie nowego salonu połączono z dwóch największych nowości Suzuki w tym sezonie

Otwarcie nowego salonu Suzuki Kraków połączono z premierą dwóch największych nowości Suzuki w tym sezonie. Mowa oczywiście o motocyklach Suzuki V-Strom 800 DE oraz jego miejsko-szosowym rodzeństwie w postaci modelu GSX-8S. Wydarzenie ma miejsce już jutro, dlatego sprawdźcie kalendarze i widzimy się na miejscu!

Motocykle Suzuki powracają na mapę Krakowa, a wszystko za sprawą nowego salonu Suzuki Kraków, który znajduje się przy ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 28, oczywiście w Krakowie. Już jutro nadarza się świetna okazja, by nie tylko zawitać w mieście Kraka i nie tylko odwiedzić nowy salon tej japońskiej marki, ale także by poznać na żywo dwie największe motocyklowe nowości w jej portfolio na sezon 2023. Mowa oczywiście o motocyklach Suzuki V-Strom 800 DE oraz jego miejsko-szosowym rodzeństwie w postaci modelu GSX-8S. Oba motocykle zostały stworzone zupełnie od zera, w oparciu o całkowicie nową jednostkę napędową w postaci rzędowego twina, który posiada przesunięte wykorbienie o 270 stopni oraz aż dwa wałki wyrównoważające. Wszystko to sprawia, że nowości Suzuki stają się jeszcze bardziej elektryzujące.

Suzuki V-Strom 800 DE miało już swoją premierę prasową, dzięki czemu mogliśmy już poznać jego prawdziwy potencjał i charakter i oczywiście niezwłocznie podzielić się wrażeniami związanymi z jazdą tym motocyklem z Wami. Z kolei sportowy naked GSX-8S będzie dopiero mieć swoją prezentację oficjalną, ale już teraz wiemy, że pod względem silnikowym, będzie to na pewno mocny zawodnik.

Suzuki Kraków – nowy punkt na motocyklowej mapie stolicy Małopolski

Salon motocykli – Suzuki Kraków przy Pułkownika Stanisława Dąbka 28, oczywiście w Krakowie. “Suzuki Kraków” to nazwa wciąż pachnąca nowością, ale Moto-Trip, czyli firmę opiekującą się tym obiektem w Galicji już dobrze znają. Firma ma swoje tradycje i swoich klientów. Teraz także tych, którzy wybrali Suzuki. 

Suzuki GSX-8S

Wszystkich fanów motoryzacji zapraszamy wspólnie z Suzuki Polska na otwarcie salonu SUZUKI KRAKÓW i małopolską premierę nowości japońskiej marki, czyli GSX-8S i V-STROM 800 DE. Rzecz będzie mieć miejsce 15.03.2023 (środa), a kulminacja w postaci prezentacji nowych motocykli odbędzie się o godzinie 19. Warto przybyć wcześniej, by zająć dogodne miejsce.

Przeczytaj też:

Suzuki V-Strom 800 DE: Motocykl adventure nie taki jak myślisz [test, zdjęcia, cena, dane techniczne]

Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a do tego, wśród osób, które zamówią swój motocykl lub skuter w dniu otwarcia, wartościowa nagroda w postaci kasku ARAI SUZUKI.

Motocyklowe nowości serii 800 pojawią się w salonach w Polsce na przełomie kwietnia i maja, ale już teraz warto skorzystać z okazji i zapisać się na jazdy testowe. Jeśli komuś trzeba czegoś innego niż GSX-8S czy V-Strom 800DE, dostępne są także inne nowości. Dla fanów klasy “adventure” – DL1050 i DL1050DE, a dla skuterowców trzy nowe “125” (Burgman, Avenis i Address). Mówią, że gama jest teraz uzupełniona (bo np. pośród V-Stromów zostaje 650/XT), a cenę każdy sobie dobierze do portfela. W praktyce? Masz 13 tysięcy – wyjedziesz z salonu nowym skuterem Suzuki. Masz gruby portfel i do wydania tysięcy dziewięćdziesiąt – możesz mieć farta i będziesz sobie jeździć Hayabusą. Masz budżet pomiędzy? Na pewno będziesz zadowolony. Znaczy z salonu wyjedziesz zadowolony.

My też tam będziemy, więc wpadajcie przymierzyć się do motocykli i zbić przy okazji piątkę!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button