Obniżki cen paliw na majówkę nie tylko na Orlenie – na jakich stacjach zatankujesz taniej?

Skoro jest szansa to korzystać trzeba

W skrócie
  • Na majówkę tańsze paliwo - takie promocje nam się podobają!
  • Lista stacji paliw, na których zatankujesz taniej
  • Piękna pogoda i tańsze paliwo - czy nadal trzeba was namawiać na majówkową przejażdżkę?

Wczoraj Orlen poinformował, że z okazji nadchodzącej majówki przygotowuje specjalną obniżkę cen paliw dla wszystkich klientów. Jego śladem poszły także inne stacje paliw, a to oznacza, że w przez kilka najbliższych dni wszyscy zmotoryzowani będą cieszyć się obniżonymi cenami na pylonach. Trzeba spełnić jednak kilka warunków.

Pionierem majówkowych promocji był Orlen, który zapowiedział, że od 25 kwietnia do 5 maja nowi, a także obecni uczestnicy programu lojalnościowego ORLEN VITAY mogą zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. W obniżonych cenach można zakupić do 50 litrów paliwa, a dodatkowe rabaty przewidziane są także dla użytkowników pojazdów elektrycznych posiadających aplikację ORLEN Charge. Konkurencja nie śpi, dlatego dziś kolejne stacje paliw również zareagowały na ogłoszenie Orlenu i również przygotowały dla swoich klientów promocje. W nadchodzących dniach taniej zatankujemy również na obiektach sieci Circle K, MOYA, MOL i AMIC Energy.

Najważniejsze informacje:

  1. Z okazji majówki tańsze paliwo na wielu stacjach w Polsce – niższe ceny paliw oznaczają jedno – wsiadajcie na motorki!
  2. Orlen jako pierwszy poinformował o majówkowej promocji, a teraz specjalną ofertę przygotowała także sieć stacji Circle K, MOYA, MOL i AMIC Energy.
  3. O ile taniej zatankujcie podczas nadchodzącej majówki?

Przeczytaj również:

Nie kupisz alkoholu na stacjach benzynowych – tak brzmi najnowsza propozycja Ministerstwa Zdrowia

Circle K

Specjalną ofertę przygotowała również sieć Circle K, jednakże promocja będzie obowiązywać znacznie krócej, bo od 30 kwietnia do 5 maja i przeznaczona jest dla posiadaczy karty EXTRA, dzięki której benzyna i olej napędowy będą tańsze o 30 groszy za każdy litr, a LPG o 10 groszy. W przypadku Circle K konieczne jest spełnienie dwóch warunków – pierwszym jest posiadanie karty lojalnościowej, a drugim zatankowanie co najmniej 20 litrów paliwa. Maksymalnie można zatankować 50 litrów paliwa i każdy zmotoryzowany będzie mógł skorzystać dowolną liczbę razy w trakcie trwania promocji.

AMIC Energy

Od 26 kwietnia do 5 maja taniej będzie również na stacjach sieci AMIC Energy, a warunkiem jest członkostwo w programie lojalnościowym AMIC Club. Wówczas benzyna i olej napędowy będą o 30 groszy za litr tańsze, a LPG o 5 groszy. W przypadku tej sieci w promocyjnej cenie można zatankować dwukrotnie po maksymalnie 70 litrów. Warto mieć to na uwadze.

MOL

Tańsze paliwo będą mogli zatankować także posiadacze aplikacji MOL Move w terminie od 26 kwietnia do 5 maja. Każdy litr paliwa premium marki EVO Plus będzie o 35 groszy tańszy, a paliwa standardowe i LPG o 10 groszy. Maksymalnie 100 litrów objętych jest promocją, a po przekroczeniu tego limitu cena jest standardowa.

MOYA

Promocja na stacjach paliw Moya obowiązywać będzie od 26 kwietnia do 5 maja i przewidziana jest dla posiadaczy aplikacji SUPER. Moya twierdzi, że obniżki cen związane są w związku z pierwszymi urodzinami aplikacji i wszyscy jej posiadacze zatankują każdy rodzaj paliwa o 20 groszy taniej za litr. Warto dodać, że rabat obowiązuje na maksymalnie 25 litrów paliwa i wymagane jest dokonanie dowolnego zakupu jednego z produktów Caffe MOYA.

Motocyklowa majówka

Pogoda na majówkę zaczyna się wręcz wyśmienita, a wyjątkowo długi weekend zachęca do jazdy motocyklem. Spore grono wybiera się w kilkudniową podróż, a promocję organizowane na różnych stacjach paliw w Polsce dodatkowo do tego namawiają. Pamiętajcie, aby dokładnie zapoznać się z każdą z promocji i jeszcze przed wyborem stacji poznać limity dotyczące litrów zatankowanego paliwa (niekoniecznie ważne w przypadku jednośladów), a także dodatkowych ukrytych zakupów, których wymagają niektóre stacje. Tak czy inaczej – wsiadajcie na motorki i korzystajcie, bo zdecydowanie w nadchodzących dniach wszystko sprzyja przejażdżce.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button