MV Agusta powraca! Nowy salon już otwarty w Poznaniu

Informacja prasowa

W skrócie
  • Motocykle MV Agusta powróciły do oficjalnej dystrybucji w Polsce
  • Pierwszy w Polsce salon z ASO motocykli MV Agusta prowadzi poznańska Grupa Karlik
  • Cel na rok 2022: 5 salonów MV Agusta w największych polskich miastach

MV Agusta, a dokładnie Meccanica Verghera Agusta, to powstała tuż po II Wojnie Światowej marka, która szybko zasłynęła ze swych sportowych sukcesów, a dziś, nie bez powodu, uważana jest za prestiżową i proponującą znacznie więcej niż egzotyczne i bardzo stylowe  motocykle. Tym bardziej cieszy fakt, że doczekaliśmy się powrotu oficjalnej sieci dystrybucyjnej, a jej pierwszym przyczółkiem jest poznańskie multicentrum motocyklowe Grupy Karlik.

MV Agusta Poznań – to autoryzowany salon i serwis kultowej marki motocykli, która powstała we Włoszech 1945 r. Prowadzony jest przez Grupę Karlik – znanego nie tylko w Wielkopolsce poznańskiego dealera samochodowego i motocyklowego z ponad 34-letnim doświadczeniem w motoryzacji.

MV Agusta powraca: pierwszy salon marki w Poznaniu

Karlik jest wiodącym w Polsce autoryzowanym dealerem 8 marek samochodowych a także innych marek motocykli – takich jak Honda i Kawasaki.

Zlokalizowany w centrum miasta, kilka minut drogi od Starego Rynku i na terenie przyległym do popularnej poznańskiej Malty, salon o powierzchni 120 metrów kwadratowych i  wielostanowiskowy serwis, z dedykowaną dla marki MV Agusta przestrzenią ponad 50 metrów kwadratowych, jest wzorcowym obiektem MV Agusta w Polsce, obsługującym klientów z całego terytorium kraju.

Poznański salon oferuje pełne portfolio modeli dostępnych od ręki, modele limitowane, flotę 9 motocykli demonstracyjnych, serwis świadczący usługi gwarancyjne i pogwarancyjne (w tym naprawy powypadkowe) oraz sprzedaż części, akcesoriów, odzieży i gadżetów z logo MV Agusta.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Od rozpoczęcia działalności operacyjnej zebrał już 10 zamówień na motocykle, w większości na modele z limitowanych wersji, co pozwala na optymistyczne prognozy rozwoju działalności dealera jak i samej marki MV Agusta w Polsce.

Wiemy też, że to nie jedyny punkt, w którym w tym roku będzie można poznać na żywo te wspaniałe włoskie motocykle. Plany na ten sezon to aż 5 salonów MV Agusta rozsianych po całej Polsce. Trzymamy kciuki i życzymy dobrego startu z przytupem!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button