125 ccm
Aktualnie czytasz:
Shoei Neotec II w Polsce. Trudno oczekiwać czegokolwiek więcej od kasku
0

Shoei Neotec II zaprezentowany dwa miesiące temu na targach EICMA to najnowszy rozdział historii szczękowców. Model ten właśnie trafił do polskich salonów i dziś trudno doprawdy oczekiwać od kasku szczękowego czegokolwiek więcej!

Ultra lekka skorupa wykonana z wielowarstwowego kompozytu AIM+ zapewnia lekkość i wytrzymałość, oferując jednocześnie znakomite charakterystyki bezpieczeństwa i precyzyjną pracę układu zamykania kasku. Doskonała aerodynamika wraz ze świetnym wyciszeniem kasku wynosi komfort jego użytkowania na zupełnie nowy poziom. Dzięki usprawnionej wentylacji, systemowi Pinlock i zintegrowanej blendzie przeciwsłonecznej kask gotowy jest do jazdy w każdych warunkach.

Shoei Neotec II posiada możliwość instalacji opcjonalnego system komunikacji Sena, integrując Neotec 2 z telefonem, nawigacją GPS i systemami komunikacji towarzyszy podróży.

ZOBACZ TAKŻE: Prosto z EICMA 2017 nowy kask Shoei Neotec II 2018

Neotec II jest jednym ze szczytowych osiągnięć branży motocyklowej agregując w sobie najnowszą technologię, wieloletnie doświadczenie w produkcji kasków oraz wizjonerskiej spojrzenie w przyszłość. To wszystko jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki – u najbliższego dealera Shoei.

Shoei Neotec II na filmie:

Shoei Neotec II – galeria zdjęć:

Więcej o kaskach Shoei w Polsce znajdziecie tutaj: www.shoei-europe.pl

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
33%
Interesujące
33%
heh...
33%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Przemysław Borkowski
Przemysław Borkowski
10 od lat po Warszawie na dwóch kołkach. Piórem od lat po kartce. Przemysław Borkowski jest absolwentem dziennikarstwa na UW. Od najmłodszych lat pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza jednośladami. W swojej pracy łączy umiejętności zdobyte przez lata doświadczenia w prasie wraz ze swoją pasją. | Redakcja | Google+