Shoei Neotec II w Polsce. Trudno oczekiwać czegokolwiek więcej od kasku

Shoei Neotec II zaprezentowany dwa miesiące temu na targach EICMA to najnowszy rozdział historii szczękowców. Model ten właśnie trafił do polskich salonów i dziś trudno doprawdy oczekiwać od kasku szczękowego czegokolwiek więcej!

Ultra lekka skorupa wykonana z wielowarstwowego kompozytu AIM+ zapewnia lekkość i wytrzymałość, oferując jednocześnie znakomite charakterystyki bezpieczeństwa i precyzyjną pracę układu zamykania kasku. Doskonała aerodynamika wraz ze świetnym wyciszeniem kasku wynosi komfort jego użytkowania na zupełnie nowy poziom. Dzięki usprawnionej wentylacji, systemowi Pinlock i zintegrowanej blendzie przeciwsłonecznej kask gotowy jest do jazdy w każdych warunkach.

Shoei Neotec II posiada możliwość instalacji opcjonalnego system komunikacji Sena, integrując Neotec 2 z telefonem, nawigacją GPS i systemami komunikacji towarzyszy podróży.

ZOBACZ TAKŻE: Prosto z EICMA 2017 nowy kask Shoei Neotec II 2018

Neotec II jest jednym ze szczytowych osiągnięć branży motocyklowej agregując w sobie najnowszą technologię, wieloletnie doświadczenie w produkcji kasków oraz wizjonerskiej spojrzenie w przyszłość. To wszystko jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki – u najbliższego dealera Shoei.

Shoei Neotec II na filmie:

Shoei Neotec II – galeria zdjęć:

Więcej o kaskach Shoei w Polsce znajdziecie tutaj: www.shoei-europe.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Ciekawe czy paruje tak samo jak Neotec I, który w moim przypadku od nowości ma parujacy pinlock i 3x wizyty w serwisie nic nie pomogły.

  2. Mój pinlock w neotec I działa bez zarzutu. Po 2 latach zaczął parować, ale go wyjąłem, umyłem szybkę w środku i uszczelkę pinlocka, zamontowałem ponownie (ważna jest dokładność styku z szybą) i kolejny rok cieszę się nieparującym kaskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button