125 ccm
Aktualnie czytasz:
Shoei Neotec II w Polsce. Trudno oczekiwać czegokolwiek więcej od kasku
3

Shoei Neotec II zaprezentowany dwa miesiące temu na targach EICMA to najnowszy rozdział historii szczękowców. Model ten właśnie trafił do polskich salonów i dziś trudno doprawdy oczekiwać od kasku szczękowego czegokolwiek więcej!

Ultra lekka skorupa wykonana z wielowarstwowego kompozytu AIM+ zapewnia lekkość i wytrzymałość, oferując jednocześnie znakomite charakterystyki bezpieczeństwa i precyzyjną pracę układu zamykania kasku. Doskonała aerodynamika wraz ze świetnym wyciszeniem kasku wynosi komfort jego użytkowania na zupełnie nowy poziom. Dzięki usprawnionej wentylacji, systemowi Pinlock i zintegrowanej blendzie przeciwsłonecznej kask gotowy jest do jazdy w każdych warunkach.

Shoei Neotec II posiada możliwość instalacji opcjonalnego system komunikacji Sena, integrując Neotec 2 z telefonem, nawigacją GPS i systemami komunikacji towarzyszy podróży.

ZOBACZ TAKŻE: Prosto z EICMA 2017 nowy kask Shoei Neotec II 2018

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Neotec II jest jednym ze szczytowych osiągnięć branży motocyklowej agregując w sobie najnowszą technologię, wieloletnie doświadczenie w produkcji kasków oraz wizjonerskiej spojrzenie w przyszłość. To wszystko jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki – u najbliższego dealera Shoei.

Shoei Neotec II na filmie:

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Shoei Neotec II – galeria zdjęć:

Więcej o kaskach Shoei w Polsce znajdziecie tutaj: www.shoei-europe.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
13%
 • Od
  31 lipca 2018 at 21:40

  Od nowości parujacy pinlock i 3x wizyty w serwisie nic nie pomogły.

 • Od
  31 lipca 2018 at 21:43

  Ciekawe czy paruje tak samo jak Neotec I, który w moim przypadku od nowości ma parujacy pinlock i 3x wizyty w serwisie nic nie pomogły.

 • Piotr
  22 sierpnia 2018 at 22:22

  Mój pinlock w neotec I działa bez zarzutu. Po 2 latach zaczął parować, ale go wyjąłem, umyłem szybkę w środku i uszczelkę pinlocka, zamontowałem ponownie (ważna jest dokładność styku z szybą) i kolejny rok cieszę się nieparującym kaskiem.