Triumph Speed Triple RS 2018 i Triumph Speed Triple S 2018. Nowe modele zaprezentowane [WIDEO]

Triumph właśnie zaprezentował nowe modele Speed Triple RS 2018 i Speed Triple S 2018. Wśród nowości znajdziemy 5-calowy wyświetlacz TFT, IMU odpowiadające za ABS pozwalający na hamowanie w złożeniu oraz dodatkowy zastrzyk mocy.

Triumph nie miał wyjścia i w końcu musiał zaktualizować swojego najmocniejszego naked bike’a w gamie. Popularny Speed Triple  na 2018 rok otrzymał szereg mniejszych i większych zmian. I nawet jeśli wizualnie nie są to zmiany dramatyczne, to nie da się ukryć, że znaczące.

Przede wszystkim nowy Speed Triple 2018 otrzymał dodatkowe 10 KM, co oznacza, że moc maksymalna sięga 148 KM. Rama, koła i nadwozie zostały niezmienione, ale diabeł tkwi w szczegółach. Obydwie wersje otrzymały w pełni regulowane zawieszenie oraz wielki, 5-calowy wyświetlacz TFT. Za obsługę szeregu funkcji odpowiadają nowe, podświetlane guziki na końcówkach kierownicy.

Speed Triple oferuje także zmienne tryby pracy oraz IMU odpowiadające za precyzję kontroli trakcji i – nowości – cornering ABS-u w wersji RS.

Topowy model RS posiada także dodatkowy tryb pracy „Track”, w pełni regulowane zawieszenie marki Ohlins (w „S” znajdziemy Showa), układ wydechowy Arrow, regulowane klamki, zmieniony kształt siedzenia i system bezkluczykowy.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Triumph Speed Triple 2018 na zdjęciach:

Źródło: Triumph

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button