Motul
Aktualnie czytasz:
Oleje motocyklowe MOTUL w nowej odsłonie: Seria Motul Powersport zmienia wygląd
0

Nowe etykiety serii olejów Motul Powersport, to nie tylko odświeżona grafika, to także jeszcze łatwiejszy wybór najlepszego produktu do potrzeb własnych i swojego motocykla.

W trakcie targów EICMA 2019 w Mediolanie Motul zaprezentował nowy wygląd produktów serii Powersport. Koncentrując się na korzyściach dla klienta, zastosowaniu i osiągach, nowe opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby podkreślić kluczowe dla klientów korzyści. Zmiany dotyczą całkowicie nowego wzoru etykiet, natomiast sam kształt opakowania nie ulega zmianie.

MOTUL POWERSPORT: Gama olejów

W nowe etykiety zostaną wyposażone produkty do motocykli 4T serii: 7100 4T, 5100 4T, 5000 oraz 3000.
Do motocykli 2T serii: 710 2T, 510 2T oraz 100 2T.
Do skuterów 4T serii: Scooter Power 4T, Scooter Expert 4T oraz Scooter 4T.
Do skuterów 2T serii: Scooter Powet 2T oraz Scooter Expert 2T.
Do quadów oraz pojazdów serii ATV, UTV, S&S serii: ATV Power 4T, ATV S&S Power 4T, ATV UTV Expert 4T oraz ATV UTV 4T.
Do skuterów wodnych serii: 600 DI Jet 2T, Powerjet 2T oraz Powerjet 4T.
Do skuterów śnieżnych serii: Snowpower 4T, Snowpower Synth 2T, Snowpower 2T.
Oraz oleje do amortyzatorów serii Fork Oil Expert, oleje do przekładni serii Transoil, Transoil Expert oraz Scooter Gear i produkt do silników modelarskich Micro 2T.

Na etykietach po raz pierwszy wprowadzono ikony oznaczające główne zalety produktów, tak aby pomóc w podjęciu decyzji o zakupie właściwego produktu.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

MOTUL POWERSPORT: Wizualizacja właściwości

Dodatkowo na etykiecie naszych produktów znajdzie się teraz tzw. dynamiczny kod QR. Dzięki temu mamy możliwość szybciej się komunikować z klientami. Zeskanowany kod z opakowania zaprowadzi do strony o produktach i aktualnych promocjach. Produkty serii Powersport spełniają najnowsze międzynarodowe wymagania jakościowe
wszystkich producentów motocykli, skuterów i innych pojazdów. Dostosowane są do europejskich wymagań Euro 5, które zaczną obowiązywać we wrześniu tego roku. Są
kompatybilne z najnowszymi układami obróbki spalin takimi jak katalizatory utleniające czy katalizatory trójfunkcyjne, które wymagają oleju o niższej zawartości popiołów
siarczanowych i fosforu. Euro 5 to restrykcyjne wymiagania emisji CO, HC oraz NOx, oraz po raz pierwszy w historii silników motocyklowych, wprowadzenie limitu emisji cząstek stałych (PM). Dodatkowo nowe wymagania emisji motocyklowej Euro 5 nakładają obowiązek spełnienia nowego testu drogowego (WMCT).

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jednocześnie oleje serii Powersport spełniają najnowsze wymagania JASO T903:2016. Ta nowa specyfikacja przewiduje nowe materiały cierne oraz nowy olej referencyjny w trakcie testów sprzęgieł i ogłoszona została 01.10.2016. Dotychczasowe wymagania JASO T903:2011 stają się nieaktualne 30.04.2021. Oleje serii Powersport odznaczają się nadzwyczajną ochroną przed zużyciem, doskonałą pracą mokrego sprzęgła – nawet pięciokrotnie przewyższają aktualne wymagania JASO oraz ochronę przed pittingiem (uszkodzeniami) zazębienia przekładni.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%