Uchwyć Kymco w obiektywie. Zgarnij nagrody

Rusza wakacyjna zabawa Kymco i Skuterowo.com. Uchwyć w obiektywie swojego aparatu skuter Kymco i stań do rywalizacji o kaski, blokady i gadżety. Prześlij fotkę, uzupełnij formularz i trzymaj kciuki.

Wybieramy najlepsze zdjęcia w których pierwszoplanową rolę odgrywać będzie skuter Kymco. Nieważne czy to będzie Twój jednoślad, koleżanki, kolegi, brata czy po prostu uchwycony na ulicy. Liczy się pomysłowość, talent i odpowiednia liczba like'ów danej fotki.  Wszystkie zostaną udostępnione na Fanpage'u Kymco. Na Wasze zgłoszenia wysłane za pomocą poniższego formularza czekamy do 21 sierpnia. Do dzieła.

Jakie nagrody mamy dla autorów najlepszych zdjęć?

Nagroda główna: Kask CMS
Nagroda główna: Kask CMS D-JET HIGHTECH

Jeśli Twoja fota okaże się najlepsza zdaniem komisji dostaniesz od Kymco kask (CMS model D-JET HIGHTECH), kolejne miejsce to (CMS model J-3 ROAD)  i za trzecie blokada (RMS model 28 800 0630). Za pozycje 4-10 gadżety sygnowane logo Kymco.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Portugalska marka CMS w swych fabrykach tworzy kaski z wielką pasją używając zaawansowanych technologii. Wynik tego może być tylko jeden: najnowsze wysokiej jakości produkty.

J-3 ROAD
Kask CMS J-3 ROAD

Od 1976 r. poprzez badania i rozwój kaski CMS stale udoskonalają swe produkty poprawiając każdy szczegół dotyczący bezpieczeństwa przekraczając oczekiwania swych klientów. Kaski CMS wykonane są głównie z żywicy termoplastycznej dzięki której mają niepowtarzalne kształty oraz doskonale absorbują wstrząsy. Skorupy są lekkie i aerodynamiczne. Wnętrza kasków CMS wykonywane są ze specjalnej formuły polistyrenu o podwojonej gęstości, pokryte antyalergicznymi materiałami doskonale przepuszczającymi powietr. Szyby o grubości 2,2mm charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania, a deflektory na nos, wmontowane w poszczególnych modelach doskonale ograniczają jej parowanie. Wśród kasków CMS wyróżniamy dwa rodzaje zapięć: zapięcie na zatrzask oraz bezpieczne zapięcie DD. Kaski dostępne są w rozmiarach S-XXL. W zależności od rodzaju kasku waga ich waha się od 1300g do 1550g.

Blokada RMS 28 800 0630 Łańcuch z hartowanej stali (ogniwo o kwadratowym przekroju 10mm) w nylonowej otulinie zapobiegającej zarysowaniom pojazdu. Długość 1,5 metra. Zapięcie w postaci kłódki 70x110 mm. Trzy płaskie klucze (1 z punktowym podświetleniem).

Historia firmy RMS sięga połowy lat czterdziestych XX wieku. Wówczas to Riccardo Mandelli założył warsztat naprawy rowerów i motocykli. W połowie lat osiemdziesiątych wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy jednośladów zaowocowało utworzeniem marki RMS, która funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Już po 10 latach firma RMS rozpoczęła nowy rozdział w swej historii, czyli sprzedaż części składowych do pierwszego montażu. W ofercie znajduje się liczna grupa podzespołów do skuterów europejskich oraz dalekowschodnich i akcesoria do jednośladów.

Blokada RMS 28 800 0630 to Łańcuch z hartowanej stali (ogniwo o kwadratowym przekroju 10mm) w nylonowej otulinie zapobiegającej zarysowaniom pojazdu. Długość 1,5 metra. Zapięcie w postaci kłódki 70x110 mm. Trzy płaskie klucze (1 z punktowym podświetleniem).

Podsumowując, co muszę zrobić?

1. Uzupełnij formularz przesyłając swoją fotkę, którą mamy udostępnić na Fanpage'u Kymco.

2. Czekaj na opublikowanie swojej fotografii na Fanpage'u Kymco

3. Zbieraj Like'i, które są jednocześnie głosami oddanymi na Twoje dzieło.

4. Masz czas do 21.08.2012

[contact-form-7 id="19421" title="Kymco Fotki"]

Regulamin zabawy:

1. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender z siedzibą w Warszawie przy ul. Górna Droga 8/207 (dalej „Organizator”). Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i przebiegu Konkursu.

Fundatorem nagród w Konkursie jest Motor-Land, wyłączny dystrybutor marki Kymco
Fundatorem nagród w Konkursie jest Motor-Land, wyłączny dystrybutor marki Kymco

2. Fundatorem nagród w Konkursie jest Motor-Land, wyłączny dystrybutor marki Kymco z siedzibą w Warszawie.
3. W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne z wyłączeniem:
a. pracowników oraz stron umów cywilnoprawnych zawieranych przez Organizatora lub spółek zależnych od Organizatora,
b. innych osób, które brały udział w organizowaniu Konkursu.
4. Konkurs jest organizowany w dniach od 25.07.2012-21.08.2012.
5. W tym terminie  Uczestnicy wypełniają formularz zamieszczony na stronie Skuterowo.com/uchwyc-kymco-w-obiektywie-zgarnij-nagrody oraz załączają fotografię. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
6. Nagrody zostaną przyznane przez komisję Fundatora a podstawie ilości głosów (like'ów) oddanych na poszczególne fotografie na stronie https://www.facebook.com/KymcoPolska.
7. Nagrodami w konkursie są 2 kaski CMS, blokada RMS oraz gadżety Kymco.
8. Uczestnikom Konkursu nie przysługują roszczenia o wypłatę wartości Nagrody w pieniądzu.
9. Uczestnikom Konkursu nie przysługują roszczenia o zamianę przyznanej Nagrody na inną Nagrodę.
10. Uczestnik oświadcza, że przesłane przez niego fotografie są jego własnością, posiada do nich pełne prawa oraz udziela nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji na jej użytkowanie przez Organizatora i Fundatora.

11. Najpóźniej w dniu 23.08.2012 r. Organizator powiadomi zwycięzców o wygranej wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej, podany w formularzu oraz na stronie Skuterowo.com/uchwyc-kymco-w-obiektywie-zgarnij-nagrody.

12. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
14. Każdy użytkownik może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego formularza wyklucza uczestnika z konkursu. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu konkursu.
15. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
16. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach Konkursu jest Organizator.
17. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestników Konkursu jedynie w zakresie niezbędnym dla realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród zwycięzcom Konkursu. Po zakończeniu Konkursu dane osobowe będą anonimizowane poza przypadkami określonymi w przepisach prawa.
18. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych Uczestnicy mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres:
19. Uczestnik zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com i strony https://www.facebook.com/KymcoPolska.
20. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu Konkursu lub do odpowiednich przepisów prawa, jak również odmowa spełnienia powyższych żądań, powoduje natychmiastowe wykluczenie danej osoby z Konkursu i uprawnia Organizatora do odmowy przyznania Nagrody oraz powoduje natychmiastowe wygaśnięcie ewentualnego prawa do Nagrody bądź do jakichkolwiek innych roszczeń w stosunku do Organizatora
21. Wszelkie reklamacje związane z Konkursem należy zgłaszać pisemnie do Organizatora, na jego podany powyżej adres, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem, pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń danej osoby w związku z Konkursem najpóźniej do 7 dni od daty zakończenia Czasu Trwania Konkursu. Reklamacje. Reklamacje związane z Konkursem rozstrzyga Organizator w terminie 7 dni od daty wniesienia reklamacji. Decyzja Organizatora rozstrzygająca reklamację jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
22. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. @Paruwa dobry fotograf brud i obciach obróci na swoją korzyść przedstawiając je w odpowiednim świetle. Powiedział bym nawet, że taka sytuacja „z życia wzięta” to znacznie większa szansa na dobrą, unikalną fotkę niż bieganie wokoło pucowanego cacka na parkingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button