Niedrogi kask z interkomem? Origine Delta

Wszystko mający kask szczękowy ze zintegrowanym interkomem

W skrócie
  • Origine Delta - niedrogi kask ze zintegrowanym interkomem
  • Do miasta, w podróż, do słuchania muzyki i do jazdy z pasażerem - moduł bluetooth pozwala na stały kontakt ze światem

Włoska marka Origine ma w swojej ofercie kask, który pozwoli nie tylko na komfortową jazdę każdym jednośladem, ale także na pozostanie w kontakcie ze światem i obsługę multimediów. Wszystko dzięki bogatemu wyposażeniu, na którego liście znajduje się również zintegrowany interkom z modułem Bluetooth. Co więcej, można go kupić już za 829 zł, czyli w cenie niższej niż nie jeden interkom dostępny na rynku. 

Kask Origine Delta pozwala nie tylko na wygodne i bezpieczne szwędanie się po mieście i podróżowanie w dalekich trasach, ale także na kontakt z pasażerem, lub, poprzez bezprzewodowe połączenie ze smartfonem, na kontakt z całym światem i dostęp do multimediów. Jego wysoka uniwersalność objawia się nie tylko za sprawą podnoszonej szczęki czy blendy wysuwanej jednym ruchem ręki, ale dzięki zintegrowanemu systemowi Bluetooth. Nowy system komunikacji BLiNC™ Bluetooth gwarantuje wysoką jakość dźwięku i komfort zarówno podczas rozmów przez interkom ze swoim pasażerem czy innym motocyklistą jak również podczas korzystania z funkcji telefonu. Wykonywanie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki czy otrzymywanie poleceń nawigacji jest łatwe i przyjemne dzięki  systemowi cyfrowej redukcji szumu, który skutecznie zmniejsza zakłócenia spowodowane wiatrem czy dźwiękiem silnika. 

Origine Delta: kask wszystko mający

Aby zminimalizować zjawisko parowania wizjera kask został wyposażony w deflektor natomiast szybka przygotowana jest pod założenie Pinlocka. Komfort podczas jazdy z zamkniętą szczęką w upalny dzień zapewniają trzy zintegrowane wloty powietrza, które można regulować. Mikrometryczne zapięcie pozwala w bardzo łatwy sposób odpiąć i zapiąć kask także w rękawiczkach motocyklowych oraz dopasować długość zapięcia np. do dodatkowej warstwy odzieży na szyi.  Aby utrzymać kask w czystości  posiada całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania wnętrze.

Co także istotne dla wielu, Origine Delta jest dostępny w ciekawych wersjach kolorystycznych i oczywiście posiada europejską homologację ECE 22-05.

Więcej informacji na www.morettiparts.pl

 

Jaki akumulator do skutera? Oto jedno z najczęstszych wiosennych pytań [opinie]

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button