Nowości Schuberth 2022: Nadciąga nowy kask szczękowy?

Jesteście gotowi na nową generację?

W skrócie
  • To będzie jedna z większych nowości wśród kasków motocyklowych na sezon 2022
  • Wszystko wskazuje na to, że już niebawem pojawi się nowy model kasku szczękowego marki Schuberth
  • Niemiecki producent zapowiada całkowicie nową generację kasków modularnych

Jeszcze się sezon nie skończył i wciąż na ulicach można spotkać sporo jednośladów, a tu już spada na nas jak grom informacja, że niemiecki Schuberth - jeden z liderów wśród kasków motocyklowych z półki premium, przygotował nie lada gratkę dla fanów nowinek, których zadaniem jest poprawa komfortu i bezpieczeństwa. Co to będzie?

Na razie informacje są więcej niż lakoniczne, bo na specjalnie przygotowanej stronie z odliczaniem do premiery, zauważyć można krótki wideoklip, w którym pokazywana jest historia modeli kasków szczękowych oferowanych przez lata przez tę niemiecką markę oraz fragment czołowej części skorupy przygotowanego na sezon 2022 nowego modelu. Wygląda więc na to, że będzie to kolejny w ofercie szczękowiec. Czy będzie to model C5? A może coś jeszcze innego?

Widać na zbliżeniu charakterystyczne wypustki na wizjerze, których zadaniem jest rozcinanie strugi powietrza, by zmniejszyć turbulencję wokół skorupy. Mają ona chyba nieco inny kształt niż w przypadku tych na wizjerze modelu C4 Pro, a to oznaczać może, że nowy kask będzie kolejną ewolucją modularnych przyłbic, z których w dużej mierze słynie Schuberth.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Ciekawi jesteśmy w która stronę poszli tym razem designerzy. Czy znów sięgną po stylizacje retro? A może pójdą po bandzie w stronę futurystycznych kształtów skorupy i wizjera. O tym przekonamy się dopiero/już za 7 dni.

Przeczytaj też:

Schuberth C3 Pro i C4 Pro: Pierwszy kontakt z kaskami tej marki

Jeśli chcecie być pierwszymi, którzy poznają nowy niemiecki garnek, to zajrzyjcie na stronę https://countdown.schuberth.com/

Oficjalna premiera 28 października 2022 o godzinie 17 naszego czasu. Odliczamy!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button