Aktualnie czytasz:
Yamaha DT 125 MX z 1980 roku, Shoei Neotec II i Shoei VFX-WR na stoisku Shoei Polska [WIDEO]
0

Podczas targów Warsaw Motorcycle Show odwiedziliśmy stoisko Shoei Polska i korzystając z okazji porozmawialiśmy nie tylko o kaskach, ale także no 38-letniej endurówce – modelu Yamaha DT 125 MX. 

Oczywiście, Shoei Polska to głównie kaski. O modelu Shoei Neotec II mówiliśmy dość sporo, a na co dzień w nowym Neotec’u jeździ Leszek. Jednak podczas targów Warsaw Motorcycle Show naszą uwagę przykuła bardziej już niedługo zabytkowa Yamaha DT 125 MX z 1980 roku. I ponoć nie tylko naszą, bo DT cieszyła się sporą popularnością.

Gdy już oderwaliśmy wzrok od DT, porozmawialiśmy nt. systemu komunikacji zainstalowanym w Shoei Neotec II oraz mocno mnie interesującym, nowym kasku crossowym VFX-WR.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%