Kaski Origine w nowych, ekscytujących malowaniach na 2022 rok

Marka Origine łączy świetny włoski styl z wysoką jakością produktów, dbałością o bezpieczeństwo oraz umiarkowaną ceną. Jej projektanci nie boją się nieszablonowych grafik i malowań, a także nietypowych modeli, takich jak nawiązujący do szalonych lat 70., flat trackowy Virgo. Kaski tego producenta z roku na rok zdobywają coraz większe grono fanów wśród polskich motocyklistów.

W sezonie 2022 Origine odświeża swoją kolekcję dzięki nowym malowaniom modeli Strada i Delta Basic, które spotykają się z pozytywnym odbiorem motocyklistów poszukujących ciekawych, wielokolorowych grafik i matowego wykończenia skorupy.

Pierwszy z nich to uniwersalny kask integralny z akcentami sportowymi. Origine Strada ma dość agresywny tylny spoiler i wloty powietrza narysowane ostrymi liniami. Do kompletu dołożono przydatną blendę przeciwsłoneczną, deflektor, miejsce na Pinlock i wydajny system wentylacyjny, który sprawdzi się w dłuższej podróży czy zmaganiach na torze. A to wszystko za cenę 429 zł.

Przeczytaj również:

Gdyby Gagarin jeździł motocyklem, to wybrałby ten kask. Origine Vega, kask na motocykl klasyczny

Drugim kaskiem z nowymi malowaniami jest Delta Basic, kask szczękowy, który jest bliźniaczym modelem Delta BT, kasku z interkomem, jednego z najlepiej sprzedających się w ofercie marki Origine. Pozwala on oddać się czystej przyjemności z jazdy, bez korzystania ze zbędnych gadżetów. To wszystko za sprawą podnoszonej szczęki i blendy wysuwanej jednym ruchem ręki. Do tego piny przystosowane do montażu pinlocka. Komfort podczas jazdy z zamkniętą szczęką w upalny dzień zapewniają trzy zintegrowane i regulowane wloty powietrza. Cena kasku to zaledwie 569 zł.

Polskim importerem Origine jest hurtownia Moretti Parts, zaopatrująca obecnie kilkaset sklepów w całej Polsce. Kaski opatrzone charakterystycznym logotypem znajdziesz w salonach i serwisach motocyklowych, a także na popularnych serwisach aukcyjnych oraz w wielu znanych sklepach internetowych.

Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.morettiparts.pl/produkty/origine/

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button