BMW Motorrad Days 2022 – tym razem w Berlinie

To już 20. edycja kultowej imprezy nie tylko dla fanów motocykli BMW

W skrócie
  • BMW Motorrad Days powraca
  • Międzynarodowa impreza dla fanów motocykli BMW będzie obchodzić okrągłą, 20. rocznicę
  • BMW Motorrad Days 2022 po raz pierwszy w swojej historii zawita do Berlnia
  • Organizatorzy zapowiadają ogrom atrakcji!

20. edycja Dni BMW Motorrad odbędzie się 2 i 3 lipca 2022 r. na terenach wystawowych w Berlinie. Bezpośrednio po festiwalu Pure&Crafted (1 lipca), największe na świecie spotkanie BMW Motorrad po raz pierwszy przyciągnie międzynarodową społeczność fanów do stolicy Niemiec. W ten sposób będzie można wziąc udział w obydwóch imprezach jednocześnie. Jedziemy? Jedziemy!

BMW Motorrad Days to wydarzenie, którego żadnemu fanowi niemieckich motocykli nie trzeba przedstawiać. Nie trzeba z resztą być w szeregach entuzjastów pojazdów ze śmigłem w logo, by czuć się na tej imprezie jak na imprezie u najlepszych przyjaciół. Kto był, ten po prostu wie i wraca.

20. edycja BMW Motorrad Days potwierdzona!

„Uważamy, że Berlin to idealne miejsce na Dni BMW Motorrad. Jako międzynarodowe miasto oferujące bogate doświadczenia kulturalne, szeroką gamę wycieczek po okolicy i wyjątkowy styl życia, stolica Niemiec ma wszystko, czego potrzeba, aby Dni BMW Motorrad były jeszcze bardziej różnorodne i atrakcyjne” – mówi dr Markus Schramm , szef BMW Motorrad. Serce międzynarodowej produkcji motocykli BMW bije w Berlinie od 53 lat w berlińskiej fabryce. I prawie każdy motocykl BMW ma w oponach powietrze z Berlina.

Oprócz nowych produktów, spektakularnych wyczynów kaskaderskich, okazji do jazdy próbnej i przejażdżek motocyklowych w trakcie imprezy, odwiedzający, organizatorzy bądą mieli do zaoferowania o wiele więcej. Fani motocykli z całego świata już zapisali to wydarzenie w swoich kalendarzach jako imprezę, którą koniecznie trzeba odwiedzić. Goście z odległych krajów, takich jak USA, Japonia czy Australia, sportowcy, zawodnicy enduro, fanatycy customizacji czy entuzjaści sportów motorowych, znajdą coś dla siebie podczas BMW Motorrad Days. Czy to w ciągu dnia na rozległym terenie między starymi i nowymi motocyklami, czy wieczorem przy muzyce na żywo. Jedno jest pewne. Będzie się działo jak zawsze!

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Streetbike Stunt Show, Trial Show i FMX Show przesuwają granice fizyki podczas pokazów. Z drugiej strony, hipnotyzująca beczka śmierci, która jest wiecznie żywa w Original Motodrom, najstarszej wciąż podróżującej stromej ścianie na świecie. Tutaj Donald Ganslmeier i jego zespół grzmią nad drewnianymi deskami na historycznych motocyklach w zapierającym dech w piersiach stylu. Nie zabraknie także wrażeń dla fanów customizacji i niepowtarzalnych budowanych ręcznie motocykli.

Oprócz dużej liczby jazd próbnych z całą gamą najnowszych motocykli i skuterów BMW, można oczywiście również na motocyklu odkrywać urokliwe okolice Berlina i Brandenburgii. Odwiedzający mogą spędzać aktywnie czas, biorąc udział w specjalnych przejażdżkach próbnych i wycieczkach w stylu enduro z lokalnymi przewodnikami. Aspirujący motocykliści, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy, mogą spróbować swoich sił na motocyklu BMW. Dostępne będą również sesje instruktażowe enduro.

Kolejną atrakcją są wycieczki po fabryce BMW Motorrad, które po raz pierwszy oferują wgląd w produkcję motocykli w ramach BMW Motorrad Days.

Rozległa powierzchnia targowa i wystawiennicza odzwierciedla pełną różnorodność BMW Motorrad. Oprócz całego portfolio pojazdów i akcesoriów BMW Motorrad, odwiedzający mogą również spodziewać się niejednej niespodzianki. Na miejscu będzie około 50 wystawców, którzy będą doradzać potencjalnym klientom i prezentować nowe pomysły i innowacyjne akcesoria związane z motocyklami BMW.

BMW Motorrad Days 2022: Na bogato – jak zawsze!

Najmłodsi goście nie będą również narzekać na nudę: w strefie dla dzieci znajdą wiele ekscytujących gier i specjalnie zaprojektowany tor rowerowy – gwarantowany jest ekscytujący i pełen akcji weekend.

Nowością w programie jest General Store znany z festiwalu Pure&Crafted z licznymi innymi wystawcami z sektora lifestylowego oraz bar „The House of Machines” ze sceną Marshall Live Music Stage.

Każdy, kto marzy o odległych krainach, może obejrzeć w kinie jeden z reportaży podróżniczych, a entuzjaści sportów motorowych mogą się spodziewać gwiazd zespołu BMW Motorrad WorldSBK.

BMW Motorrad Days to impreza od dawna uważana za tradycyjne wydarzenie i ma już stałe miejsce w kalendarzu wielu motocyklistów. W 2001 roku impreza odbyła się po raz pierwszy w Seefeld w Austrii, a następne 18 edycji w Garmisch-Partenkirchen. W 2020 i 2021 roku wydarzenie nie odbyło się ze względu na globalną pandemię.

Nowe miejsce, nowe możliwości

Decyzja o przeniesieniu wydarzenia do stolicy Niemiec została podjęta w celu wytyczenia nowych szlaków w rozwoju marki na przyszłość i opracowania nowych koncepcji, tak aby dać BMW Motorrad Days potężny, świeży bodziec. Jednocześnie Berlin jest idealną platformą dla nowoczesnych koncepcji mobilności miejskiej na dwóch kołach.

Warto też pamiętać, że wspierany przez BMW Motorrad festiwal Pure&Crafted odbędzie się bezpośrednio przed BMW Motorrad Days, czyli 1 lipca. Festiwal, który rozpoczął się w Berlinie w 2015 roku i został zainicjowany przez BMW Motorrad, odbędzie się po raz drugi w Ogrodzie Letnim na berlińskich terenach wystawowych, a w tym roku BMW Motorrad jest oczywiście ponownie sponsorem tytularnym. Fani mogą doświadczyć wyjątkowej mieszanki muzyki na żywo, kultury motocyklowej i związanego z nią stylu życia.

BMW R 18 custom

Przedsprzedaż biletów na Dni BMW Motorrad już się rozpoczęła. Bilety jednodniowe na sobotę można kupić za 10 EUR i zawierają kupon na posiłki o wartości 5 EUR. Bilet jednodniowy na niedzielę kosztuje 5 EUR i obejmuje kupon na posiłki o wartości 5 EUR. Bilety łączone (sobota i niedziela) kosztują 15 EUR i obejmują dwa bony żywnościowe o wartości 5 EUR każdy. Dzieci i młodzież do lat 15 włącznie są wpuszczane bezpłatnie (należy wszak uzyskać bezpłatny bilet poprzez rejestrację).

Bilety dostępne są w sklepie internetowym pod tym linkiem: BMW MOTORRAD DAYS

Ruszyła również przedsprzedaż biletów na festiwal Pure&Crafted, bilety można kupić już teraz za 30 euro na www.pureandcrafted.com

To co, widzimy się na miejscu? Mamy nadzieję, że tak. Do zobaczenia!

Czytaj dalej

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button