Aktualnie czytasz:
Tańsze OC 2018? Nic prostszego! Wystarczy, że dorobisz się dziecka
2

Według analizy najpopularniejszej na rynku porównywarki cen OC, Rankomat.pl, najłatwiejszym sposobem na znaczące obniżenie ceny OC w 2018 roku jest dorobienie się dwójki dzieci i kilku siwych włosów. Czyli tańsze OC 2018 na wyciągnięcie ręki…

Osobiście jako przyszły ojciec (już tuż-tuż!) to w sumie się cieszę. Ale nie każdego te informacje mogą cieszyć tak bardzo jak mnie. Według raportu Rankomat.pl trzy główne czynniki, poza bezszkodową jazdą oczywiście, mają wpływ na cenę OC. Pierwszym z nich jest oczywiście wiek kierowcy. Młodzi płacą najwięcej, a wraz ze wzrostem wieku ceny spadają (co nieco podważa teorię o tym, że starsi kierowcy powodują niebezpieczeństwo na drogach – jeśli by tak było, ubezpieczyciele by nie przepuścili takiej okazji).

Różnica pomiędzy młodym kierowcą (do 25 roku życia), a kierowcą z segmentu 36-45 lat to… 1300 zł! Sami zobaczcie na przygotowanej przez Rankomat grafice:

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Kolejną zmienną jest stan cywilny kierowcy. Już ustaliliśmy, że jeśli jesteś młodym kierowcą to masz pod górkę. Młody kierowca bez współmałżonka ma podwójne pod górkę:

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Na koniec cena OC, a liczba dzieci. Tutaj kolejna zależność – nim więcej dzieci, tym taniej. Co mnie akurat cieszy…

Tańsze OC 2018

Mamy proste rozwiązanie, na które każdy ma wpływ: wziąć ślub z drugą połówką i prędko zrobić sobie gromadkę dzieci. Niższa cena OC gwarantowana.

A odkładają żarty na bok, warto też zwrócić uwagę jak ceny OC w 2017 roku rosły w stosunku do roku 2016.

Źródło: Rankomat.pl

Jaka jest Twoja reakcja?
10%
0%
30%
  • artk2
    6 lutego 2018 at 17:33

    Nic PROSTSZEGO!!!

  • jerzyk
    9 lutego 2018 at 23:04

    to jest idiotyzm… ja tam wolępłacić tylko za tojak jeżdże, więc ta opcja z Yanosika była dla mnie najbardziej sprawiedliwa… to jest głupie żeby o wysokości stawki decydowała ilość dzieci…