Aktualnie czytasz:
Szkolenie motocyklowe w 2020. Trenuj na motocyklach Triumph z CSS
0

Polski oddział California Superbike School podjął w ostatnich dniach decyzję o zakończeniu wieloletniej współpracy z BMW Motorrad Polska. W sezonie 2020 szkoła oraz jej off-roadowa gałąź, czyli Proenduro.pl przesiądą się na motocykle Triumph. 

California Superbike School w Polsce od przyszłego sezonu swoje szkolenia motocyklowe będzie przeprowadzać na motocyklach marki Triumph. Obok tego na Triumphach pojedzie także sekcja offroadowa – Proenduro.pl.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Decyzja o zakończeniu współpracy z BMW Motorrad Polska nie była dla nas łatwa. – przyznaje Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej w Polsce obiema markami.  Z BMW Motorrad Polska łączy nas nie tylko wiele lat wspólnych działań, ale również świetne relacje z wieloma dealerami BMW Motorrad, osobiste przyjaźnie i ugruntowane doświadczeniem zaufanie do produktów bawarskiej marki. Za wszystko to jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z marką Triumph pomoże nam obsługiwać naszch klientów zarówno na asfalcie, jak i poza nim, na najwyższym poziomie. Z tego miejsca chcę również podziękować Markowi Drejowi z Triumph Polska za cierpliwość i profesjonalizm w prowadzonych rozmowach.

Polski oddział California Superbike School działa w Polsce od roku 2012. Przez jej progi przeszło ponad 2000 motocyklistów z Polski i całego regionu. W 2018 roku do CSS dołączyła szkoła Proenduro.pl, w której szkoleniowcami są również trenerzy CSS i która oferuje szkolenia z jazdy dużymi motocyklami terenowymi.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Więcej o obu szkołach dowiecie się wchodząc na strony www.superbikeschool.pl oraz www.proenduro.pl. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%