BMW R 1200 RT: Dane techniczne, cena i opinie - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

BMW R 1200 RT: Dane techniczne, cena i opinie

O BMW R 1200 RT moglibyśmy się rozpisywać godzinami, jednak lepszym rozwiązaniem będzie streszczenie w kilku najważniejszych słowach określających tego potwora: genialny i niezawodny turystyk. I tyle by wystarczyło. Motocykl ten pochwalić się może lekkim prowadzeniem, pomimo że wcale na takiego nie wygląda. To maszyna stworzona z myślą o dalekich podróżach.

Silnik RT wyposażony w silnik chłodzony zarówno powietrzem, jak i wodą. Bokser o jeszcze większym momencie obrotowym i dostępnymi 125 KM pod ręką. Zachowuje on stabilność na każdym podłożu, a wpływ na to ma z pewnością elektroniczne zawieszenie ASC. Komputer pokładowy PRO i sprawdzone podgrzewane manetki dopełniają podstawowe wyposażenie.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button