Aktualnie czytasz:
Peugeot Metropolis RS Concept: Tak wyglada przyszłość
1

Trójkołowymi skuterami można jeździć legalnie posiadając prawo jazdy kategorii B. Jak w takim razie wygląda przyszłość i najnowocześniejsze rozwiązania w segmencie? Poznajcie Peugeot Metropolis RS Concept. 

Koncepcyjny Peugeot Metropolis RS to zapowiedź kierunku w którym idzie nie tylko marka z lwem w logo, ale także segment maxiskuterów i trójkołowych maxiskuterów. RS posiada bogate wyposażenie i szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających poruszanie się po mieście. 

Trójkołowy Metropolis RS: Co warto wiedzieć

Już na pierwszy rzut oka widać ogromne różnice w designie. Metropolis RS Concept mocno kojarzy mi się z nową generacją samochodów francuskiej marki (to plus!), ze swoimi ostrymi liniami i LED-owym oświetleniem. Technologia to słowo klucz. W pojeździe znajdziemy duży wyświetlacz TFT, który jest naszym centrum dowodzenia. Możemy połączyć swój smartfon i skonfigurować interkom w kasku, dzięki czemu bez problemu odbierzemy telefon, ale także wyświetlimy wskazówki nawigacyjne w „zegarach” pojazdu.

Metropolis RS Concept to wizja przyszłości, która najprawdopodobniej nadejdzie szybciej niż nam się wydaje. Ale to też dobry czas, żeby kupić Metropolisa 400, obecnego w ofercie. Zwłaszcza, że pojawiły się nowe wersje popularnej 400-ki. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Peugeot Metropolis Ultimate Sport i Metropolis Ultimate Business 

Dwie wersje z nazwą „ultimate” zdradzają nam, że 6-letni cykl życia generacji powoli dobiega końca. A to doba wiadomość, ponieważ będziemy mięli okazję kupić najlepiej wyposażone wersje Metropolisa 400 na rynku. Metropolis 400 to nadal jedna z lepszych ofert na rynku, a dwie wersje powinny wpisać się w gusta szerokiej grupy odbiorców.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%
  • ZZR1400
    15 listopada 2019 at 14:15

    „Trójkołowymi skuterami można jeździć legalnie posiadając prawo jazdy kategorii B.” koniec cytatu. Proponuję aby autor się trochę dokształcił w temacie. Można i owszem, ale tylko takimi które maja samochodową homologację L5e . (samochodowy hamulec nożny, blokadę przechyłu kół, rozstaw kół przednich większy niż 460mm itp.)