California Superbike School i Triumph Polska w sezonie 2021 – ruszyły rejestracje

Szkoła doskonalenia techniki jazdy California Superbike School wraz z wyłącznym dystrybutorem motocykli Triumph w Polsce właśnie ogłosiła oficjalny harmonogram na sezon 2021.

W zbliżającym się sezonie szkoła dwukrotnie zawita na Tor Poznań (10/11 maja i 9/10 sierpnia) oraz pojawi się na torze Silesiaring (7/8 czerwca). Kto jeszcze do tej pory nie słyszał o CSS, to niech w te pędy wbija na stronę www.superbikeschool.pl, gdzie czekają wszelkie informacje o szkole, kalendarz i formularz do rejestracji. Rejestracje już ruszyły. Warto z opcji rejestracji skorzystać już teraz, szczególnie że w okresie zimy obowiązują ceny przedsprzedażowe i na tym etapie rejestracji na sezon 2021 nie ma problemów z dostępnością miejsc.

Sezon 2020, pomimo COVIDowej zawieruchy, oceniamy pozytywnie – twierdzi Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej w Polsce działaniami szkoły. Co prawda ograniczenia nałożone przez polski rząd zmusiły nas do odwołania majowych zajęć, ale pozostałe szkolenia odbyły się bez przeszkód i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze dni rejestracji na sezon 2021 dowodzą, że polscy motocykliści chcą się szkolić i inwestować w siebie. Wydarzenia z tego szczególnego sezonu dały nam nieplanowaną okazję, aby dowieść ponad wszelką wątpliwość, że czas, pieniądze i zaufanie naszych uczniów traktujemy naprawdę poważnie. Jeśli wymaga tego sytuacja – nasi kursanci zawsze mogą liczyć na zmianę terminu szkolenia, lub zwrot środków.


Nowy Triumph Tiger 900 GT: Wszystko co musisz wiedzieć

W sezonie 2021 szkoła korzystała będzie z motocykli marki Triumph. Trenerzy dosiądą nowych modeli Triumpha, a na imprezach każdy będzie mógł zapoznać się z nowościami brytyjskiej marki. Terenowy oddział szkoły, czyli Proenduro.pl, rozbudowuje swoją flotę modelu Triumph Tiger 900, aby z opcji wynajmu motocykli mogli skorzystać wszyscy chętni.

Polski oddział California Superbike School działa w Polsce od roku 2012. Przez progi szkoły przeszło ponad 2200 motocyklistów z Polski i całego regionu Europy Środkowej. W 2018 roku do CSS dołączyła szkoła Proenduro.pl, w której szkoleniowcami są również trenerzy CSS i która oferuje szkolenia z jazdy dużymi motocyklami terenowymi. Więcej o obu szkołach dowiecie się wchodząc na strony www.superbikeschool.pl oraz www.proenduro.pl.

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button