Aktualnie czytasz:
Bezpieczeństwo na drogach 2020: Robert Kubica twarzą rządowych zmian?
0

Robert Kubica twarzą rządowych zmian w prawie drogowym. Premier Morawiecki opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze spotkania z zawodnikiem F1, sugerując że Kubica może zostać ambasadorem nadchodzących zmian.

W zeszłym tygodniu premier Morawiecki spotkał się z Robetem Kubicą by rozmawiać nt. bezpieczeństwa na polskich drogach. Prezes Rady Ministrów sugerował, że Kubica mógłby zostać ambasadorem nadchodzących zmian w prawie drogowym.

Zmiany w prawie drogowym w 2020: Dlaczego to ważne?

W listopadzie premier Morawiecki i mówił o konieczności zmian w przepisach. Wśród nich miały być: obowiązkowa jazda na suwak (wprowadzono), korytarz życia (wprowadzono), ochrona prawna pieszych przed przejściem (w pracach), jednolite ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym w dzień i w nocy oraz możliwość odbierania prawa jazdy za przekroczenie prędkości poza terenem zabudowanym. Dostanie mówiono także wyższych mandatach, z opcja uzależnienia ich od zarobków kierowcy.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Oczywiście wszelkie zmiany będą dotykać także motocyklistów.

Fot: orlenteam.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%