Aktualnie czytasz:
Bezpieczeństwo na drogach 2020: Robert Kubica twarzą rządowych zmian?
0

Robert Kubica twarzą rządowych zmian w prawie drogowym. Premier Morawiecki opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze spotkania z zawodnikiem F1, sugerując że Kubica może zostać ambasadorem nadchodzących zmian.

W zeszłym tygodniu premier Morawiecki spotkał się z Robetem Kubicą by rozmawiać nt. bezpieczeństwa na polskich drogach. Prezes Rady Ministrów sugerował, że Kubica mógłby zostać ambasadorem nadchodzących zmian w prawie drogowym.

Zmiany w prawie drogowym w 2020: Dlaczego to ważne?

W listopadzie premier Morawiecki i mówił o konieczności zmian w przepisach. Wśród nich miały być: obowiązkowa jazda na suwak (wprowadzono), korytarz życia (wprowadzono), ochrona prawna pieszych przed przejściem (w pracach), jednolite ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym w dzień i w nocy oraz możliwość odbierania prawa jazdy za przekroczenie prędkości poza terenem zabudowanym. Dostanie mówiono także wyższych mandatach, z opcja uzależnienia ich od zarobków kierowcy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Oczywiście wszelkie zmiany będą dotykać także motocyklistów.

Fot: orlenteam.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%