125 ccm
Aktualnie czytasz:
4 (za)bliskie spotkania: Rowerzyści vs motocykliści #62 Social Jednoślad.pl
0

Dwie najbardziej znienawidzone grupy użytkowników dróg na jednym wideo. Zobaczcie, jak kończą się spotkania rowerzystów z motocyklistami. 

Kogo bardziej nie lubią: rowerzystów czy motocyklistów? Każda z grup na pewno ma swoje za uszami, choć przy obecnej popularności jednośladów to już raczej stereotypy. Mają się one jednak dość dobrze. W naszej kompilacji kilka bliższych i dalszych spotkań pomiędzy rowerzystami i motocyklistami.

Leszek w publikacji na Rowery Jednoślad.pl napisał:

Ja już się przyzwyczaiłem do tego, że zarówno o motocyklistach, jak i rowerzystach mówi się tylko źle, albo niedobrze. Czy słusznie? Dziś chcę Wam pokazać 4 niecodzienne spotkania jednośladów napędzanych nogami i silnikami.

1. Jedziesz sobie spokojnie na motocyklu, zwiedzasz ładne krajobrazy, aż w pewnym momencie wyprzedza Cię… rowerzysta.Słyszeliście kiedyś o draftingu? To inaczej jazda rowerem w cieniu aerodynamicznym. Sam muszę kiedyś spróbować jazdy za motocyklem. Można rozwinąć tym sposobem naprawdę ogromne prędkości.

2. Drugie spotkanie już jest mniej szczęśliwe. Tak kończy się brak uwagi i rozwagi. Dlatego drodzy rowerzyści – kupujcie polisy OC. Za uszkodzenia motocykla w tym przypadku z własnej kieszeni zapłaci niestety właściciel roweru. Taki oto piękny finał jazdy na czerwonym.

3. Zaskoczyła mnie też ta sytuacja. Tym razem brakiem umiejętności i pewnego organu pochwalił się motocyklista. Rowerzystę od śmierci dzielił milimetr.

4. A teraz coś na deser. Wyobrażacie sobie coś takiego? Przecież na logikę powinno być zupełnie odwrotnie! Szacun dla rowerzysty za taką formę!

A co Wy o tym myślicie?

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
100%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%