125 ccm
Aktualnie czytasz:
Mamy rekord! Niemal 1 mln wyświetleń na YouTube w lipcu. 20% wzrostu portalu
1

Dzięki Wam możemy szczycić się kolejnym rekordem. W lipcu zanotowaliśmy 1 MILION wyświetleń naszych filmów na YouTube. Do tego portal Jednoślad.pl zaliczył blisko 20% wzrost. Dziękujemy! 

982 461 wyświetleń

Dokładnie tyle (więc nieco skłamałem z tym milionem, ale niedużo zabrakło!) razy wyświetlono nasze filmu w YouTube. To oczywiście statystyki dotyczące tylko lipca. W tym miesiącu obok popularnych list, dużym zainteresowaniem cieszyły się testy BMW G 310 R oraz nasze wyzwanie skompletowania stroju motocyklowego – od stóp po czubek głowy – do 2500 zł.

Żeby nie być gołosłownym, zerknijcie w nasze statystyki. O, tutaj:

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Cały powyższy zasięg osiągnęliśmy organicznie (bez płatnych kampanii), a oznacza to ni mniej ni więcej, że możemy się chwalić świetnymi wynikami dzięki Wam! Dlatego jeszcze raz: DZIĘKUJEMY!

19,9% wzrostu

I tu kolejna miła niespodzianka. Mimo, że w tym roku sezon rozkręcał się powoli, a pogoda nie rozpieszczała, w lipcu także kolejny sukces. Blisko 20% więcej użytkowników na portalu Jednoślad.pl i 18% wzrost w liczbie sesji. I, tak jak w przypadku YouTube, są to statystyki, za które możemy dziękować tylko Wam.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Z tego miejsca, raz jeszcze, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! (Także w ramach podzięki wygrzebałem to zabawne zdjęcie Leszka z miniaturki) 

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%
 • Karol
  2 sierpnia 2017 at 20:20

  Brawo,
  to teraz pora usunąć te wyskakujące wielkie okna POPRZEDNI i NASTĘPNY po zjechaniu na dół artykułu, zasłaniające pół strony gdy trochę ją sobie powiększymy 🙂
  Przydałoby się też więcej testów motocykli rometa i junaka i innych 125, które pojawiły się w tym sezonie.

  podrawiam