Nowe, niższe ceny Kymco na początek sezonu! Noodoe w Like 125 i New Downtown 350

Od marca w salonach Kymco nowe ceny najpopularniejszych modeli. Dodatkowo, Kymco wprowadza do wyposażenia autorski system multimedialny Noodoe.

Kupując Kymco na najbliższy sezon motocyklowy można oszczędzić kilkaset złotych. Spełniające normy emisji spalin Euro4 motorowery Agility 50 kosztuję 6200 zł. Nowy Downtown 125 to wydatek 17 600 zł, o 800 zł mniej. Ale to nie koniec nowości. Kymco wprowadza do oferty Like II 125 i Downtown 350i z systemem Noodoe:

Kymco 2019 – nowe ceny:

  • Agility 50 4T Euro4 / czarny, niebieski, biały – kosztował 6400 – nowa cena 6 200 PLN
  • Agility 16+ 50 4T Euro4 / biały, srebrny mat, niebieski mat (z kufrem centralnym) – kosztował 8900, nowa cena 8 500 PLN
  • New Downtown 125 ABS Euro 4 / biały i grafit mat – kosztował 18 400, nowa cena 17 600 PLN

Kymco 2019 z Noodoe:

A już w połowie marca do salonów trafią kolejne modele wyposażone w multimedialny system Noodoe:

  • Like II 125 ABS Euro4 z Noodoe / czerwony (nowy kolor!), biały – cena 12 500 PLN
  • New Downtown 350i ABS Noodoe Euro 4  / biały i grafitowy mat – cena 21 500 PLN

Jak działa Kymco Noodoe?

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy dowolnie personalizować wygląd pulpitu, wybierać wyświetlane treści, a także korzystać z wbudowanego radaru. Noodoe pomoże nam znaleźć skuter na zatłoczonym parkingu, poinformuje o nieodebranych połączeniach, wyświetli wiadomości SMS oraz emaile wprost z telefonu za sprawą komunikacji przez bluetooth.

Stop mode – system, który podczas postoju przekaże informacje takie jak nieodebrane połączenia telefoniczne, nowe wiadomości od przyjaciół oraz ich wpisy na portalach społecznościowym. Poinformuje również o najnowszych, ważnych wydarzeniach.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Noodoe pozwala spersonalizować skuter Kymco na wiele sposobów. Można dowolnie zmieniać nie tylko wyświetlane informacje, ale również wygład całego pulpitu. Do wyboru będzie niezliczoną ilość gotowych skórek, które sprawią, że skuter stanie się niepowtarzalny. Dodatkowo Kymco daje możliwość wgrania własnego zdjęcia, które przywita właściciela w momencie uruchomienia pojazdu.

[trending]

 

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button