Aktualnie czytasz:
Kymco Noodoe: Nowy system rozrywki w tajwańskich skuterach
5

Zaprezentowany podczas targów motocyklowych EICMA 2016 w Mediolanie system Noodoe otwiera nową erę w interakcji kierowcy i jego pojazdu. System będzie wkrótce dostępny w modelach AK 550 oraz New Like 125.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy dowolnie personalizować wygląd pulpitu, wybierać wyświetlane treści, a także korzystać z wbudowanego radaru. Noodoe pomoże nam znaleźć skuter na zatłoczonym parkingu, poinformuje o nieodebranych połączeniach, wyświetli wiadomości SMS oraz emaile wprost z telefonu za sprawą komunikacji przez bluetooth.

Stop mode – system, który podczas postoju przekaże informacje takie jak nieodebrane połączenia telefoniczne, nowe wiadomości od przyjaciół oraz ich wpisy na portalach społecznościowym. Poinformuje również o najnowszych, ważnych wydarzeniach.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Noodoe pozwala spersonalizować skuter Kymco na wiele sposobów. Można dowolnie zmieniać nie tylko wyświetlane informacje, ale również wygład całego pulpitu. Do wyboru będzie niezliczoną ilość gotowych skórek, które sprawią, że skuter stanie się niepowtarzalny. Dodatkowo Kymco daje możliwość wgrania własnego zdjęcia, które przywita właściciela w momencie uruchomienia pojazdu.

Do działania systemu będzie konieczne posiadania w telefonie dedykowanej aplikacji Noodoe. Dodatkowo appka daje możliwość połączenia się z innymi użytkownikami systemu oraz ustalenie ich położenia.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Obsługa systemu Noodoe odbywa się poprzez ergonomiczny panel sterujący umieszczony na kierownicy. Pozwala on szybko i bezpiecznie zmieniać aktualnie wyświetlane informacje.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
13%
Interesujące
88%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe Wombat
  19 grudnia 2016 at 17:26

  najbardziej na świecie są potrzebni motocykliści zaczytani w SMSy i wiadomości z fejsika

 • Zdjęcie profilowe Dawid181
  19 grudnia 2016 at 17:55

  I cena za 125-tke 30 tysiecy

 • Zdjęcie profilowe
  20 grudnia 2016 at 10:14

  \”…system Noodoe otwiera nową erę w interakcji kierowcy i jego pojazdu.\”
  – Interakcja kierowcy i jego pojazdu z innymi uczestnikami ruchu drogowego, najprędzej ;)))

  Aaa… i te \”skórki, które sprawiają, że skuter stanie się niepowtarzalny\”
  – ???!!! wow, niepowtarzalny!;)))

  \”Dodatkowo Kymco daje możliwość wgrania własnego zdjęcia, które przywita właściciela w momencie uruchomienia pojazdu.\”
  – Nooo i to jest to! Muszę zrobić jakiś fotomontaż: Zulus, Druid, Wombat, Eadem… witający mnie przy każdym uruchomieniu silnika ! 😉
  Ale jazda! ;)))

 • Zdjęcie profilowe Wombat
  20 grudnia 2016 at 10:19

  to bedzie jak z nawigacją – jest założenie że system będzie działał/zgłaszał powiadomienia tylko na postoju. Raz dwa chłopcy wymyślą który kabelek trzeba odpiąć/zmasować żeby funkcje społecznościowe były dostępne cały czas.

 • Zdjęcie profilowe
  20 grudnia 2016 at 11:00

  Taaa… na postoju, też nie wierzę w takie założenia – pobożne życzenia;)))
  Wystarczy, popatrzeć na dzisiejsze Małolaty , jak chodzą z nosem w telefonie, w kapturze na głowie – kontakt z rzeczywistością mocno ograniczony.
  A daj takiemu zabawkę na 2 kółkach wyposażoną w e-gadżety … morderstwo z premedytacją.