Platforma Kymco Noodoe otrzyma nową funkcjonalność, która zbliży ją do portalu społecznościowego.
Na rynku jest kilka nawigacyjno-społecznościowych aplikacji dla motocyklistów. Jedną z popularniejszych w Stanach Zjednoczonych jest RAVER (właściciel: BMW), a w Europie ciągle rozwijana jest aplikacja MyRide od Yamahy. Założenia wszędzie są podobne: połączenie nawigacji z możliwością planowania motocyklowych tras i dzielenia się nimi z przyjaciółmi.
Nikt jednak nie oferuje rozwiązania "wbudowanego" w pojazd. Nikt poza Kymco, które podczas targów EICMA zaprezentowało kolejną funkcjonalność swojego autorskiego systemu Noodoe.
Noodoe to platforma w wybranych skuterach Kymco, która pozwala - poprzez mobilną aplikację - na zaplanowanie trasy i nawigowanie bezpośrednio w kokpicie pojazdu, na kolorowym wyświetlaczu. Oczywiście dochodzi do tego możliwość odbierania połączeń, powiadomienia, system antykradzieżowy oparty o GPS i wiele więcej. Kymco określa to rozwiązanie jako smart skuter i w sumie się nie myli.
Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?
Teraz każdy użytkownik Noodoe będzie mógł założyć dziennik wyprawy, czyli podzielić się trasą i zdjęciami z przyjaciółmi. Osoby którym udostępnimy naszą wycieczkę będą mogły ją odtworzyć, dodać komentarze i notatki. Jeśli przychodzą Wam do głowy takie aplikacje jak Strava to słusznie, bo dokładnie o to chodzi.
Sukces tego rozwiązania będzie zależał od ilości użytkowników. Macie Noodoe w skuterze? Dajcie znać w komentarzach Wasze wrażenia!
[trending]
Kymco to znakomita firma. Skutery tej marki są fenomenalne.