Odkryj Skuter Kymco Agility City 125

Nie od dziś wiadomo, że Kymco jest o wiele bardziej popularne na zachodzie, niż w Polsce, choć u nas sprzedaż pojazdów spod znaku czerwonego "K" też nie jest mała. Dziś w Skuterowo.com wideo test Kymco Agility City 125.
Hiszpanie są wręcz zachwyceni stosunkiem jakości do ceny tych pojazdów. City tylko utwierdza nas w tym przekonaniu. Świetny wygląd, duże koła i ekonomia sprawia, że Agility w wersji miejskiej jest bardzo popularny w Europie Zachodniej.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

13 opinii

  1. Ja tam mam ten skuter w wersji 50ccm w 2 takcie i jest genialny. mialem możliwośc zakupienia go po znajomość za 4800. narazie mam na nim 1600km, genialna maszyna, ale osoby ktore maja 4t bardzo żałują.

  2. Jak nigdy nie jeździłeś na 125 to będziesz zadowolony. Tylko na pierwszym przeglądzie poproś o regulację zaworów i gaźnika. Zdarzają się zawory fabrycznie źle ustawione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button