125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak 125 Racer 2018 z Euro4 trafia do salonów sprzedaży
6

Motocykl skierowany jest do tych, którzy za niewielkie pieniądze chcą posiadać motocykl z japońskim wtryskiem paliwa Mikuni oraz dynamicznym silnikiem. Nie bez znaczenia pozostają bardzo wyraźne, sportowe linie konstrukcji. Junak 125 Racer to jednoślad, który stanowi mocne uzupełnienie linii sportowych motocykli na prawo jazdy B.
Zależało nam na stworzeniu propozycji otwartej na nieco młodszych użytkowników. Z tego względu nie brakuje tutaj sportowych linii. Motocykl ma się wyróżniać na drodze co myślę, że osiągnęliśmy dzięki odważnej kolorystyce dostępnej w trzech wersjach. Moim zdaniem Junak 125 Racer to też dobry krok w kierunku rozwoju swojej pasji i świetne przygotowanie do zdobycia jednej z motocyklowych kategorii prawa jazdy. – mówi Karol Kopytek z Junaka.


Junak 125 Racer legitymuje się niską masą własną (115 kg) oraz mocą silnika 10.8 KM. Jednostka napędowa zasilana jest w paliwo poprzez elektroniczny system wtryskowy – rozwiązanie bezobsługowe i niezawodne. Ta modyfikacja sprawia, że jednostka napędowa gospodaruje benzyną w sposób bardzo oszczędny, przy jednocześnie lepszej dynamice. Przy tym Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji. Zawieszenie stanowi zoptymalizowany kompromis pomiędzy komfortem a precyzją prowadzenia. Za bezpieczeństwo odpowiada także zaimplementowany układ hamulcowy z układem CBS.

Motocykle są dostępne u dilerów Junak.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
17%
6%
6%
 • Mateusz
  12 maja 2018 at 06:47

  Też nie jestem fanem chińskich Junaków, ale żeby aż tak je nazywać śmieciami…

  • Mateusz
   12 maja 2018 at 20:29

   No niby weekend, ale już ponad 6k wyświetleń, a w tytule artykułu wciąż śmieć (junk) zamiast junaka. Trochę jakby wstyd.

 • PeterP
  12 maja 2018 at 14:09

  nie junak racer tylko „Junak” Kiden „racer” KD-125F… który różni się od innych wyrobów firmy tayo pod marką kiden jedynie detalami, z junaka to jest jedynie nalepka i koślawo przetłumaczona skrócona instrukcja obsługi, nawet europejskie kwity do tego moto załatwiali Chińczycy

  • Mateusz
   12 maja 2018 at 15:03

   To akurat można powiedzieć o wszystkich „Junakach”, „Rometach” i reszcie tych jeździdeł. W sumie byłoby to ok gdyby nie dorabiali do tego potem jakichś teoryjek o tym jak go nie zaprojektowali z myślą o tym czy o tamtym, gdy w rzeczywistości zamówili jedynie gotowca z katalogu. Ta sama sytuacja jest w przypadku przykładowo choćby elektronarzędzi, gdzie każdy market ma jedną lub kilka swoich marek pod którymi sprzedają te same urządzenia różniące się jedynie kolorem plastiku i naklejkami.

 • jas13
  16 maja 2018 at 10:05

  Może i marka Mikuni jest japońska, ale sam wtrysk made in China

 • Zdjęcie profilowe kesio
  16 maja 2018 at 10:28

  hm u nas jak zawsze trza narzekac na wszystko hehe .mam cos takiego tylko rz model i jak pamietam to my polacy nawet takiego szajsu nie umiemy zrobic ?