Zipp VZ-2 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com

Marka Zipp w tym roku również stawia dla motocykle 125 z manualną skrzynią biegów. Do kolekcji dołączył model VZ-2 125 ccm. To bardzo klasyczna, budżetowa i nienarzucająca się propozycja dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B.

To stosunkowo niewielki i lekki motocykl. Przy wymiarach 2000/810/1100 mm waży zaledwie 120 kg. Być może jest to dobry jednoślad dla osób o niewielkim wzroście i małym doświadczeniu w prowadzeniu jednośladów.

Pod względem stylistycznym Zipp VZ-2 125 może wydawać się nudnym. Brak tutaj przesadnej agresji i gadżetów. Motocykl przez to dedykowany jest raczej do tych kierowców, którzy bardziej cenią sobie właściwości jezdne i niskie koszty eksploatacji, niż wybujały design.

Cena Zipp VZ-2 125 nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button