Zipp VZ-2 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com

Marka Zipp w tym roku również stawia dla motocykle 125 z manualną skrzynią biegów. Do kolekcji dołączył model VZ-2 125 ccm. To bardzo klasyczna, budżetowa i nienarzucająca się propozycja dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B.

To stosunkowo niewielki i lekki motocykl. Przy wymiarach 2000/810/1100 mm waży zaledwie 120 kg. Być może jest to dobry jednoślad dla osób o niewielkim wzroście i małym doświadczeniu w prowadzeniu jednośladów.

Pod względem stylistycznym Zipp VZ-2 125 może wydawać się nudnym. Brak tutaj przesadnej agresji i gadżetów. Motocykl przez to dedykowany jest raczej do tych kierowców, którzy bardziej cenią sobie właściwości jezdne i niskie koszty eksploatacji, niż wybujały design.

Cena Zipp VZ-2 125 nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button