125 ccm
Aktualnie czytasz:
Zipp VZ-2 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com
0

Marka Zipp w tym roku również stawia dla motocykle 125 z manualną skrzynią biegów. Do kolekcji dołączył model VZ-2 125 ccm. To bardzo klasyczna, budżetowa i nienarzucająca się propozycja dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B.

To stosunkowo niewielki i lekki motocykl. Przy wymiarach 2000/810/1100 mm waży zaledwie 120 kg. Być może jest to dobry jednoślad dla osób o niewielkim wzroście i małym doświadczeniu w prowadzeniu jednośladów.

Pod względem stylistycznym Zipp VZ-2 125 może wydawać się nudnym. Brak tutaj przesadnej agresji i gadżetów. Motocykl przez to dedykowany jest raczej do tych kierowców, którzy bardziej cenią sobie właściwości jezdne i niskie koszty eksploatacji, niż wybujały design.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Cena Zipp VZ-2 125 nie jest jeszcze znana.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%