125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak 127 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com
0

Junak 127 w wersji silnikowej 125 ccm to następna nowość marki na sezon 2015. Uwzględniając zmiany przepisów Junak w tym roku uzupełnił swoją gamę pojazdów o kilka zupełnie nowych propozycji w tym segmencie. Kolejną z nich jest motocykl o charakterze typowego street'a.

Z założenia to miejska i zwinna konstrukcja o masie własnej 147 kg. Można przez to zakładać, że motocykl dobrze wpasuje się w zdolności początkującego motocyklisty, chcącego poczuć się dojrzale. Sylwetka Junaka 127 nawiązuje do większych jednośladów ku uciesze właściciela. Motocykl będzie dostępny w sprzedaży od marca 2015 roku w cenie 5 800 PLN.

W danych technicznych należy zwrócić uwagę na spore koła 110 / 80 - 17 cali i moc jednostki napędowej, która wynosi niespełna 12 KM. To wystarczająca moc, aby jeździć z prędkością oscylującą w okolicach 100 km/h.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%