W weekend nawet 17 kresek na plusie

Niemal w całej Polsce będzie słonecznie i ciepło. Sobota i niedziela to symboliczny koniec zimy i początek sezonu. Warto już dziś wieczorem otrzeć z kurzu nasze dwa kółka.

Pierwsze po zimie uruchomienie może wymagać nieco wysiłku. Skuter po wielu tygodniach przestoju niechętnie wybudzi się ze snu. Być może konieczne stanie się podładowanie akumulatora i dokonanie rozruchu nożnego. Pomocne okazać się może bezpośrednie zaaplikowanie paliwa do gaźnika np. za pomocą strzykawki.

Warto poświęcić nieco czasu i dokonać również przeglądu podstawowych podzespołów, w szczególności odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Wraz z pierwszym kilometrem w sezonie 2012 warto podzielić się swoimi doznaniami publikując swój własny artykuł.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. Mój zapalił za drugim strzałem z rozrusznika. I po chwili normalnie wkręcił się na obroty. Szkoda tylko, że nie było czasu pojeździć… Może w czerwcu się uda…

  2. Ogólnie, to 17 stopni było a potem deszcze na zmianę z 25-30*C, więc lepiej i tak ubierac na siebie kombinezonik do jazdy. Ostatnio jechałem Xenter-em na Euro – myślałem, że mnie motocykliści pozabijają wzrokiem, bo stali w korkach a ja sobie „myk” i przed nimi zasuwam 😀 skutery to dobra metoda na korki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button