W weekend nawet 17 kresek na plusie

Niemal w całej Polsce będzie słonecznie i ciepło. Sobota i niedziela to symboliczny koniec zimy i początek sezonu. Warto już dziś wieczorem otrzeć z kurzu nasze dwa kółka.

Pierwsze po zimie uruchomienie może wymagać nieco wysiłku. Skuter po wielu tygodniach przestoju niechętnie wybudzi się ze snu. Być może konieczne stanie się podładowanie akumulatora i dokonanie rozruchu nożnego. Pomocne okazać się może bezpośrednie zaaplikowanie paliwa do gaźnika np. za pomocą strzykawki.

Warto poświęcić nieco czasu i dokonać również przeglądu podstawowych podzespołów, w szczególności odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Wraz z pierwszym kilometrem w sezonie 2012 warto podzielić się swoimi doznaniami publikując swój własny artykuł.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. Mój zapalił za drugim strzałem z rozrusznika. I po chwili normalnie wkręcił się na obroty. Szkoda tylko, że nie było czasu pojeździć… Może w czerwcu się uda…

  2. Ogólnie, to 17 stopni było a potem deszcze na zmianę z 25-30*C, więc lepiej i tak ubierac na siebie kombinezonik do jazdy. Ostatnio jechałem Xenter-em na Euro – myślałem, że mnie motocykliści pozabijają wzrokiem, bo stali w korkach a ja sobie „myk” i przed nimi zasuwam 😀 skutery to dobra metoda na korki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button