125 ccm
Aktualnie czytasz:
Vespa Primavera 50/125: Zdjęcia i Wideo
0

Od ponad 50 lat Vespa porusza całe pokolenia, na modelach zaprojektowanych specjalnie dla młodych. Wśród najważniejszych w tej długiej historii jest Vespa Primavera, wprowadzona w 1968 roku. Dziś mityczna Primavera powraca, ale pokazuje się w zupełnie nowej, zorientowanej na przyszłość odsłonie.

Vespa Primavera wyróżnia się swoją opływową i nowoczesną sylwetką, jednak zawsze zgodną z tradycją Vespa, w połączeniu z atrakcyjnym wizerunkiem i niezrównaną zwrotnością. Ograniczona masa, w zestawieniu z topową w tej kategorii ergonomią, oświetlenie z elementami LED oraz koła o średnicy 11” sprawiają, że Vespa Primavera jest doskonałym pojazdem do łatwego przemieszczania się w środowisku miejskim.

Vespa Primavera 50/125: Zdjęcia

[nggallery id=185]

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Nowe stalowe nadwozie o bardzo wysokim poziomie sztywności, system hamulcowy z przednim hamulcem tarczowym o średnicy 200 mm, nowe zawieszenie z przodu, wyznaczają nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Kompletna gama nowoczesnych i wydajnych silników, starannie dobrana kolekcja kolorów oferuje możliwość najlepszego dopasowania pojazdu do własnych wymagań.

Szeroka gama akcesoriów i odzieży pozwala stworzyć z Vespa Primavera element twojego stylu życia.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%