125 ccm
Aktualnie czytasz:
Vespa Primavera 50/125: Zdjęcia i Wideo
0

Od ponad 50 lat Vespa porusza całe pokolenia, na modelach zaprojektowanych specjalnie dla młodych. Wśród najważniejszych w tej długiej historii jest Vespa Primavera, wprowadzona w 1968 roku. Dziś mityczna Primavera powraca, ale pokazuje się w zupełnie nowej, zorientowanej na przyszłość odsłonie.

Vespa Primavera wyróżnia się swoją opływową i nowoczesną sylwetką, jednak zawsze zgodną z tradycją Vespa, w połączeniu z atrakcyjnym wizerunkiem i niezrównaną zwrotnością. Ograniczona masa, w zestawieniu z topową w tej kategorii ergonomią, oświetlenie z elementami LED oraz koła o średnicy 11” sprawiają, że Vespa Primavera jest doskonałym pojazdem do łatwego przemieszczania się w środowisku miejskim.

Vespa Primavera 50/125: Zdjęcia

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

[nggallery id=185]

Nowe stalowe nadwozie o bardzo wysokim poziomie sztywności, system hamulcowy z przednim hamulcem tarczowym o średnicy 200 mm, nowe zawieszenie z przodu, wyznaczają nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Kompletna gama nowoczesnych i wydajnych silników, starannie dobrana kolekcja kolorów oferuje możliwość najlepszego dopasowania pojazdu do własnych wymagań.

Szeroka gama akcesoriów i odzieży pozwala stworzyć z Vespa Primavera element twojego stylu życia.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
0%
0%
0%