Vespa Primavera 50/125: Zdjęcia i Wideo

Od ponad 50 lat Vespa porusza całe pokolenia, na modelach zaprojektowanych specjalnie dla młodych. Wśród najważniejszych w tej długiej historii jest Vespa Primavera, wprowadzona w 1968 roku. Dziś mityczna Primavera powraca, ale pokazuje się w zupełnie nowej, zorientowanej na przyszłość odsłonie.

Vespa Primavera wyróżnia się swoją opływową i nowoczesną sylwetką, jednak zawsze zgodną z tradycją Vespa, w połączeniu z atrakcyjnym wizerunkiem i niezrównaną zwrotnością. Ograniczona masa, w zestawieniu z topową w tej kategorii ergonomią, oświetlenie z elementami LED oraz koła o średnicy 11” sprawiają, że Vespa Primavera jest doskonałym pojazdem do łatwego przemieszczania się w środowisku miejskim.

Vespa Primavera 50/125: Zdjęcia

[nggallery id=185]

Nowe stalowe nadwozie o bardzo wysokim poziomie sztywności, system hamulcowy z przednim hamulcem tarczowym o średnicy 200 mm, nowe zawieszenie z przodu, wyznaczają nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa.

Kompletna gama nowoczesnych i wydajnych silników, starannie dobrana kolekcja kolorów oferuje możliwość najlepszego dopasowania pojazdu do własnych wymagań.

Szeroka gama akcesoriów i odzieży pozwala stworzyć z Vespa Primavera element twojego stylu życia.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button