Targi EICMA: Yamaha Xenter 150

Zwyżkujące ceny paliw sprawiają, że w okresie letnim ludzie szukają tańszych sposobów poruszania się po mieście i pomiędzy aglomeracjami. W sezonie 2012 receptą na drogą benzynę będzie Yamaha Xenter, typowo miejski skuter, który jednak nie boi się wyskoczyć na wypad poza miasto. Silnik o pojemności 150ccm w zupełności wystarczy do poruszania się w obszarze zabudowanym i poza nim, a zunifikowany układ hamulcowy zadba, aby opóźnienie przenoszone na przednią tarczę było takie samo jak działające na tylny bęben. Oszczędność pieniędzy zapowiada układ wtrysku paliwa, a płaska podłoga i miejsce na bagażnik ułatwią przewożenie torby z zakupami czy kufra pełnego rzeczy na piknik.

Fot.: Yamaha Motor

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Teraz jest już wersja Xenter 2012, ta dopiero wymiata. Jak na miejski skuterek wystarczy. Kiedyś miałem piaggio, bo nie stać mnie było na coś lepszego. Czasy na szczęście się zmieniły i mam nową Xenter za 15 tys. opłaca się, bo jakośc jest w cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button