Aktualnie czytasz:
Tak wygląda nastolatek, który oblewał kwasem skuterzystów w Wielkiej Brytanii
6

W serii ataków z użyciem kwasu w zeszłym roku zostało poszkodowane sześć osób, z czego dwie do dziś są pod stałą opieką lekarzy. Do winy przyznał się 17-letni Derryck, który w ten sposób kradł skutery. Sąd ujawnił jego zdjęcie i dane.

Derryck nie zastanawiał się dwa razy, kiedy używał zagrażającej życiu substancji żeby dokonać napaść. Ataki z użyciem kwasu rujnują życie i nie ma na nie miejsce w naszym społeczeństwie – komentował prokurator James Leeks.

Wyrok w sprawie zapadnie 3. marca. 17-latek oblał sześć osób kwasem przypominającym ten używany w bateriach lub akumulatorach samochodowych. W ten sposób kradł skutery, którymi poruszali się poszkodowani i używał je potem do przestępstw. O pladze kradzieży i napaści z użyciem skradzionych skuterów pisaliśmy zresztą wcześniej.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Napastnik przeprowadził ataki w lipcu zeszłego roku i szybko został zatrzymany przez policję. Dziś sąd w Wood Green odtajnił jego dane.

Przestępcy uważają, że mogą pozostawić kogoś okaleczonego na całe życie z powodu telefonu komórkowego czy skutera. Robimy wszystko co w naszej mocy żeby zapewnić bezpieczeństwo obywatelom i łapać złodziei skuterów – dodał prokurator.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Źródło: Visordown

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
6%
Interesujące
6%
heh...
6%
Że co?
6%
Grrrr!
0%
Smutne
12%
 • Zdjęcie profilowe ANDRE
  10 stycznia 2018 at 16:23

  Przodków tej małpy łapano w siatkę!!!

 • Marcin
  10 stycznia 2018 at 19:36

  Zaryzykuję twierdzenie: świat byłby lepszy bez tego osobnika.

 • Polak
  14 stycznia 2018 at 19:42

  Mam jakieś takie dziwne przeczucie…

  35-letni mężczyzna został skazany w tym roku na karę więzienia za to, że rzucał bekonem w meczecie.
  Kevin Crehan poszedł do więzienia, gdy został złapany na rzucaniu bekonem w meczecie Jamia w Totterdown w Bristolu. Jak podał rzecznik brytyjskiej służby więziennej, Crehan został znaleziony martwy w swojej celi.

 • Kari
  15 stycznia 2018 at 16:37

  Z wyglądu coś pomiędzy gorylem a człowiekiem, a z zachowania bestia.

 • Sadiq Khan
  15 stycznia 2018 at 18:41

  Takie ataki to nieodłączny element życia w wielkim mieście.