125 ccm
Aktualnie czytasz:
Prezydent podpisał ustawę o 125 ccm: Komentarz Romet Motors
0

Romet z ofertą 125 jest gotowy na wdrożenie nowych przepisów. Wychodząc naprzeciw posiadaczom prawa jazdy kat. B ma już konkretną ofertę w zakresie 125-tek. W sezonie 2014 pojawiło się wiele nowości między innymi: WhiteCity 125.

Zmiany w przepisach dotyczących użytkowania pojazdów o pojemności 125 ccm w Polsce są konieczne. Przepisy te od kilku lat funkcjonują w wielu krajach Europy a dla Rometu są naturalnym procesem, który ma istotne znaczenie dla dalszego rozwoju motoryzacyjnego rynku w Polsce. Nasze doświadczenie eksportowe i silna pozycja na rynku w Polsce zdecydowanie pozwalają Rometowi na to, aby zaproponować najszerszą i sprawdzoną ofertę 125-tek.

Oprócz zmiany przepisów potrzebne są dodatkowe funkcjonale rozwiązania przestrzeni miejskiej. Czekamy z niecierpliwością aż w kolejnych miastach otworzą się bus pasy dla motocykli oraz powstanie coraz więcej parkingów przeznaczonych wyłącznie dla motocykli

– podkreśla Agnieszka Starzyk.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Romet z ofertą 125 jest gotowy na wdrożenie nowych przepisów. Wychodząc naprzeciw posiadaczom prawa jazdy kat. B ma już konkretną ofertę w zakresie 125-tek. W sezonie 2014 pojawiło się wiele nowości między innymi: WhiteCity 125, BlackCity 125 , Maxi 125, 787 125, Retro 7 125, ZK125 ,Ogar Caffe 125, Soft 125, K125. Prawdziwim hitem sprzedaż jest legendarny Ogar Caffe oraz Soft Chopper – to mocne propozycje dla osób z prawem jazdy kat.B. Do naszej oferty powraca również K 125 w odświeżonej formie i nowym designie.

Aktualnie w ofercie marki Romet znajdziemy kilka modeli motocykli o pojemności 125ccm, które spełniają kryteria nowej ustawy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%