Polowanie na motocyklistów: 15-latek z ciężkimi obrażeniami po trafieniu na linkę

Wczoraj pisaliśmy o prowokacji, w której YouTuber rozwieszał linki między drzewami. Niestety, wczoraj doszło też do bardzo poważnego wypadku z udziałem dwóch skuterzystów, którzy wpadli na stalową linkę rozwieszoną w poprzek polnej drogi.

11 kwietnia wieczorem w Białym Borze doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Dwóch nastolatków jadących skuterem po polnej drodze wpadło na stalową linkę rozwieszoną między słupkami. Kierujący pojazdem 15-latek został przetransportowany do szpitala, jego stan jest ciężki.

[trending]

 

Droga, którą jechali skuterzyści znajdowała się na terenie prywatnym. Sprawą zajmuje się prokuratura i technicy kryminalistyki. Zatrzymano 41-letniego właściciela posesji, którego podejrzewa się o rozwieszenie stalowej linki. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że linkę pomiędzy metalowymi słupkami rozwiesił właściciel drogi. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną, która pomoże odtworzyć przebieg zdarzenia. Policjanci do sprawy zatrzymali 41-letniego mężczyznę, właściciela posesji. Mężczyzna jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – czytamy na stronie podkarpackiej policji.

Sprawcy grozi do 3 lat więzienia. 

Źródło: wcj24.pl
Foto: Archiwum

3 opinii

  1. Powinni dopieprzyć w sądzie dziadowi przykładnie.
    Wszystko rozumiem ale tu już przegiął pałę.
    Swoją drogą to jakiś idiota skoro myślał, że jak rozwiesi na prywatnej drodze
    to uniknie oskarżenia.

  2. Dziadem jest ten co wjeżdża na teren prywatny i szaleje, a później wielki lament bo ktoś linkę rozwiesił !! To tak gdybym do Twojego domy wszedł z brudnymi butami, poskakał po meblach, łóżkach, stołach, porobił ślady na ścianach bez Twojego Pozwolenia – BO TAK MI SIĘ PODOBA. I co Mi wtedy zrobisz jak Mnie nie złapiesz !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button