Aktualnie czytasz:
Polowanie na motocyklistów: 15-latek z ciężkimi obrażeniami po trafieniu na linkę
3

Polowanie na motocyklistów: 15-latek z ciężkimi obrażeniami po trafieniu na linkę

autor: Michał Mikulski12 kwietnia 2018

Wczoraj pisaliśmy o prowokacji, w której YouTuber rozwieszał linki między drzewami. Niestety, wczoraj doszło też do bardzo poważnego wypadku z udziałem dwóch skuterzystów, którzy wpadli na stalową linkę rozwieszoną w poprzek polnej drogi.

11 kwietnia wieczorem w Białym Borze doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Dwóch nastolatków jadących skuterem po polnej drodze wpadło na stalową linkę rozwieszoną między słupkami. Kierujący pojazdem 15-latek został przetransportowany do szpitala, jego stan jest ciężki.

 

Droga, którą jechali skuterzyści znajdowała się na terenie prywatnym. Sprawą zajmuje się prokuratura i technicy kryminalistyki. Zatrzymano 41-letniego właściciela posesji, którego podejrzewa się o rozwieszenie stalowej linki. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że linkę pomiędzy metalowymi słupkami rozwiesił właściciel drogi. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną, która pomoże odtworzyć przebieg zdarzenia. Policjanci do sprawy zatrzymali 41-letniego mężczyznę, właściciela posesji. Mężczyzna jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - czytamy na stronie podkarpackiej policji.

Sprawcy grozi do 3 lat więzienia. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Źródło: wcj24.pl
Foto: Archiwum

Jaka jest Twoja reakcja?
3%
3%
6%
 • Motocyklista
  13 kwietnia 2018 at 12:29

  Powinni dopieprzyć w sądzie dziadowi przykładnie.
  Wszystko rozumiem ale tu już przegiął pałę.
  Swoją drogą to jakiś idiota skoro myślał, że jak rozwiesi na prywatnej drodze
  to uniknie oskarżenia.

 • Kiero
  23 czerwca 2018 at 07:46

  Dziadem jest ten co wjeżdża na teren prywatny i szaleje, a później wielki lament bo ktoś linkę rozwiesił !! To tak gdybym do Twojego domy wszedł z brudnymi butami, poskakał po meblach, łóżkach, stołach, porobił ślady na ścianach bez Twojego Pozwolenia – BO TAK MI SIĘ PODOBA. I co Mi wtedy zrobisz jak Mnie nie złapiesz !!

 • Paterak
  28 lipca 2018 at 09:51

  Kiero ma racje