125 ccm
Aktualnie czytasz:
Peugeot Citystar 125 ccm AC: Wkrótce do zobaczenia w teście Skuterowo.com
2

Peugeot Citystar już gościł w Skuterowo.com. Wówczas wspólnie mogliśmy podróżować wersją z silnikiem 50 ccm 2T. Dziś przesiadamy się na 125 ccm, rozpoczynając tryb testowy. Chcemy porównać oba te skutery i sprawdzić osiągi większego brata o francuskim rodowodzie.

Peugeot Citystar 125 ccm to następca bardzo popularnego Elystara. Mimo iż wiele tu podobieństw, to producent zapewnia, iż jest to zupełnie nowa konstrukcja, która została nie tylko odświeżona stylistycznie, ale również stricte technologicznie. Faktycznie City prezentuje się o wiele lepiej od poprzednika, zwłaszcza patrząc na skuter od tyłu. Przód z kolei może wydawać się kontrowersyjny, przez co może nie wszystkim przypaść do gustu. Celem nowej linii stylistycznej Peugeot jest unifikacja całej palety jednośladów tego producenta.

W kwestii osiągów, jakości prowadzenia przy nieco większych prędkościach wypowiemy się dla Was już wkrótce na Skuterowo.com.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%