125 ccm
Aktualnie czytasz:
Peugeot Citystar 125 ccm AC: Wkrótce do zobaczenia w teście Skuterowo.com
2

Peugeot Citystar już gościł w Skuterowo.com. Wówczas wspólnie mogliśmy podróżować wersją z silnikiem 50 ccm 2T. Dziś przesiadamy się na 125 ccm, rozpoczynając tryb testowy. Chcemy porównać oba te skutery i sprawdzić osiągi większego brata o francuskim rodowodzie.

Peugeot Citystar 125 ccm to następca bardzo popularnego Elystara. Mimo iż wiele tu podobieństw, to producent zapewnia, iż jest to zupełnie nowa konstrukcja, która została nie tylko odświeżona stylistycznie, ale również stricte technologicznie. Faktycznie City prezentuje się o wiele lepiej od poprzednika, zwłaszcza patrząc na skuter od tyłu. Przód z kolei może wydawać się kontrowersyjny, przez co może nie wszystkim przypaść do gustu. Celem nowej linii stylistycznej Peugeot jest unifikacja całej palety jednośladów tego producenta.

W kwestii osiągów, jakości prowadzenia przy nieco większych prędkościach wypowiemy się dla Was już wkrótce na Skuterowo.com.

 

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
100%