Aktualnie czytasz:
Otwarcie nowego salonu Triumph Motorcycles w Warszawie i 3 premiery: #76 Szybcy i Wolni Vlog
1

Dziś oficjalnie w Warszawie ruszył nowy salon brytyjskiej marki motocykli Triumph. Na Aleje Jerozolimskie 200 miała miejsce także premiera 3 nowych modeli: Bonneville Bobber, Street Cup i Bonneville T 100.

Jak zwykle z niczym nie wyrabiam i wszędzie się śpieszę, a obiecałem wpaść na otwarcie nowego salonu Triumpha w Warszawie na Jerozolimskich 200. W dodatku na zewnątrz zimno i muszę jechać samochodem. Wszędzie korki rzecz jasna, ale po chwili już jestem. Mam okazję po raz pierwszy zobaczyć to nowe miejsce w pełnej okazałości. Powiem Wam, że te 500 m2 i dwa poziomy robią wrażenie. Tak samo jak wszystkie te maszyny. Jest klimat…

Myślę, że na motocyklowej mapie Polski powstało kolejne wyjątkowe miejsce. Salon, jak i wszystkie te motocykle zrobiły na mnie rewelacyjne wrażenie. Czuję, że tak osobiście ten styl, ta legenda i te motocykle gadają po mojemu, a jak wiecie mnie często bardzo ciężko zrozumieć… Gratulacje dla Almotu i całej ekipy, mam nadzieję, że wspólnie otworzyliśmy nowy rozdział tej marki w Polsce. A jakie są Wasze wrażenia?

 

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%