Otwarcie nowego salonu Triumph Motorcycles w Warszawie i 3 premiery: #76 Szybcy i Wolni Vlog

Dziś oficjalnie w Warszawie ruszył nowy salon brytyjskiej marki motocykli Triumph. Na Aleje Jerozolimskie 200 miała miejsce także premiera 3 nowych modeli: Bonneville Bobber, Street Cup i Bonneville T 100.

Jak zwykle z niczym nie wyrabiam i wszędzie się śpieszę, a obiecałem wpaść na otwarcie nowego salonu Triumpha w Warszawie na Jerozolimskich 200. W dodatku na zewnątrz zimno i muszę jechać samochodem. Wszędzie korki rzecz jasna, ale po chwili już jestem. Mam okazję po raz pierwszy zobaczyć to nowe miejsce w pełnej okazałości. Powiem Wam, że te 500 m2 i dwa poziomy robią wrażenie. Tak samo jak wszystkie te maszyny. Jest klimat…

Myślę, że na motocyklowej mapie Polski powstało kolejne wyjątkowe miejsce. Salon, jak i wszystkie te motocykle zrobiły na mnie rewelacyjne wrażenie. Czuję, że tak osobiście ten styl, ta legenda i te motocykle gadają po mojemu, a jak wiecie mnie często bardzo ciężko zrozumieć… Gratulacje dla Almotu i całej ekipy, mam nadzieję, że wspólnie otworzyliśmy nowy rozdział tej marki w Polsce. A jakie są Wasze wrażenia?

 

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button