Aktualnie czytasz:
Otwarcie nowego salonu Triumph Motorcycles w Warszawie i 3 premiery: #76 Szybcy i Wolni Vlog
1

Dziś oficjalnie w Warszawie ruszył nowy salon brytyjskiej marki motocykli Triumph. Na Aleje Jerozolimskie 200 miała miejsce także premiera 3 nowych modeli: Bonneville Bobber, Street Cup i Bonneville T 100.

Jak zwykle z niczym nie wyrabiam i wszędzie się śpieszę, a obiecałem wpaść na otwarcie nowego salonu Triumpha w Warszawie na Jerozolimskich 200. W dodatku na zewnątrz zimno i muszę jechać samochodem. Wszędzie korki rzecz jasna, ale po chwili już jestem. Mam okazję po raz pierwszy zobaczyć to nowe miejsce w pełnej okazałości. Powiem Wam, że te 500 m2 i dwa poziomy robią wrażenie. Tak samo jak wszystkie te maszyny. Jest klimat…

Myślę, że na motocyklowej mapie Polski powstało kolejne wyjątkowe miejsce. Salon, jak i wszystkie te motocykle zrobiły na mnie rewelacyjne wrażenie. Czuję, że tak osobiście ten styl, ta legenda i te motocykle gadają po mojemu, a jak wiecie mnie często bardzo ciężko zrozumieć… Gratulacje dla Almotu i całej ekipy, mam nadzieję, że wspólnie otworzyliśmy nowy rozdział tej marki w Polsce. A jakie są Wasze wrażenia?

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

 

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%