Nowy Kymco Downtown 350i 2015: Prezentacja Skuterowo.com

Kymco Downtown 350i to następca nieco leciwej, poprzedniej generacji tego skutera występującego w wersjach 125 i 300. Nowy Downtown to dużo świeższa, nawet nieco bardziej europejska konstrukcja pod względem wizualnym. Skuter nieco urósł i przybrał muskułów.

Prezentowany egzemplarz jest w rzeczywistości prototypem Kymco, który detalami może się różnić od wersji produkcyjnej. Nie zmienia to jednak faktu, że nowy Downtown naprawdę może się podobać. Najbardziej zaskakujące zmiany przeszedł przód skutera. Tył również zaskakuje bardzo kontrowersyjnym, nowoczesnym kloszem ze światłami led. Poprawił się także komfort. Kanapa zbudowana jest z bardziej miękkich materiałów. Na pochwałę zasługuje też podparcie odcinka lędźwiowego, które bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

Polska cena nie jest jeszcze znana.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Pali licho 'desing’. Kymoc w tym modelu skopiowalo pomysl Kawasaki (jak Kawasaki przebudowali Downtown do J300). A wiec widac ze w koncu wprowadzili skladane podnozki zamiast tej rynienki. To powoduje ze w koncu mozemy normalnie podeprzec sie na swiatlach nie rozkraczajac nog. Mam nadzieje ze skuter tez jest odrobine nizszy co powoduje ze pozycja na nim jest znacznie bardziej komfortowa.
    Niestety, zegary sa ohydne. Robia to specjalnie by zrazic do siebie klientow?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button