125 ccm
Aktualnie czytasz:
Nowy Junak RS 125 Pro 2016 na Moto Expo 2016
0

Nowy Junak RS 125 Pro to kolejna odmiana tego popularnego motocykla na prawo jazdy kategorii B. Nowa maszyna dostała więcej mocy (12.2 KM), chłodzenie cieczą oraz tylny hamulec tarczowy. Jednoślad wkrótce trafi do sprzedaży.

Cena Junaka RS 125 Pro będzie o około 30% wyższa, w stosunku do zwykłej wersji i na wynosić 8499 PLN. Co istotne odmiana sygnowana jako „Pro” będzie równolegle oferowana ze swoim poprzednikiem. Poza wspomnianymi dodatkami to nadal będzie ten sam motocykl, oferowany w tych samych wersjach kolorystycznych.

Junak RS 125 to jeden z liderów sprzedaży marki. To za sprawą dość atrakcyjnego designu, dobrej jakości wykończenia i rozsądnie skalkulowanej cenie detalicznej. Rozwój tego modelu jest ukłonem w kierunku jeszcze bardziej wymagających Klientów.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Zmiany w naszym flagowcu, jakim jest Junak RS125 to wynik kilku miesięcy prac, które zainicjowaliśmy za sprawą Waszych sugestii. Chcieliśmy, aby RS125, który cieszy się tak ogromną popularnością, stał się jeszcze ciekawszą propozycją pod względem technicznym. 12,2 KM to naprawdę jedne z najlepszych osiągów w tej klasie, i niemal maksymalne na jakie pozwalają polskie przepisy w ramach pojemności 125 ccm na prawo jazdy B. Większa dynamika i prędkość maksymalna zmusiła nas do zmiany tylnego układu hamulcowego na tarczowy. Będziecie zaskoczeni jego skutecznością działania…

– przyznaje w rozmowie z Jednoślad.pl Karol Kopytek, Kierownik ds. Klientów Kluczowych marki Junak.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Wciąż jestem na stoisku Junaka i teraz jestem przy maszynie, która nazywa się RS 125 Pro. Ten model po mojej prawej stronie w kolorze niebieskim sprzedawał się w zeszłym roku sprzedawał się nadspodziewanie dobrze i marka stwierdziła, że trzeba go ulepszyć. Powstała wersja RS 125 Pro. Różnica polega na zastosowaniu innego silnika, silnika chłodzonego cieczą, silnika o większej mocy – ponad 12 KM – i dla bezpieczeństwa z tyłu zastosowano hamulec tarczowy. Ta maszyna, można powiedzieć, że była hitem zeszłego roku. Ciekawe jak w połączeniu z nowymi propozycjami marki Junak na sezon 2016 będzie radziła sobie na rynku. Subskrybujcie nasz kanał YouTubowy i zaglądajcie na portal Jednoślad.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%