Aktualnie czytasz:
Motocyklowe prawo jazdy kategorii A, A1, A2 oraz AM: Wracają egzaminy
1

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego wracają do pracy. Czekasz na egzamin na motocyklowe prawo jazdy? Sprawdź, czy możesz już zapisać się na termin w swojej placówce.

Sytuacja związana z epidemią powoli wraca do normalności. Może to odczuć poprzez poluzowanie ograniczeń, otwarcie urzędów i wydziałów komunikacji, dzięki czemu możliwym jest obecnie zarejestrowanie motocykla. Sytuacja również wraca częściowo do normy w kwestii przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy. Przykładem jest poznański WORD, który od dzisiaj, tj. od 27 kwietnia, wznawia zapisy na egzaminy praktyczne kat.: A, A1, A2, AM B+E, C, C+E, D. Zapisy na egzaminy odbywają się wyłącznie za pomocą internetowej platformy InfoCar.

Co ważne, jeśli już wniosłeś opłatę za egzamin, który został odwołany, to będzie ona ważna przy zapisach na nowy termin.

Na terenie ośrodka ruchu drogowego będą mogły przebywać wyłącznie osoby podchodzące do egzaminu. Obowiązkowym wyposażeniem będą rękawice ochronne i maseczki, a także własny kask.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Sytuacja wygląda podobnie w innych WORD-ach, więc śledźcie na bieżąco informacje podawane przez lokalne ośrodki.

Jest to na pewno dobra informacja dla wszystkich, którzy cierpliwie czekają na zdobycie uprawnień do jazdy jednośladem. Życzymy powodzenia!

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%