Aktualnie czytasz:
Motocyklowe prawo jazdy kategorii A, A1, A2 oraz AM: Wracają egzaminy
1

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego wracają do pracy. Czekasz na egzamin na motocyklowe prawo jazdy? Sprawdź, czy możesz już zapisać się na termin w swojej placówce.

Sytuacja związana z epidemią powoli wraca do normalności. Może to odczuć poprzez poluzowanie ograniczeń, otwarcie urzędów i wydziałów komunikacji, dzięki czemu możliwym jest obecnie zarejestrowanie motocykla. Sytuacja również wraca częściowo do normy w kwestii przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy. Przykładem jest poznański WORD, który od dzisiaj, tj. od 27 kwietnia, wznawia zapisy na egzaminy praktyczne kat.: A, A1, A2, AM B+E, C, C+E, D. Zapisy na egzaminy odbywają się wyłącznie za pomocą internetowej platformy InfoCar.

Co ważne, jeśli już wniosłeś opłatę za egzamin, który został odwołany, to będzie ona ważna przy zapisach na nowy termin.

Na terenie ośrodka ruchu drogowego będą mogły przebywać wyłącznie osoby podchodzące do egzaminu. Obowiązkowym wyposażeniem będą rękawice ochronne i maseczki, a także własny kask.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Sytuacja wygląda podobnie w innych WORD-ach, więc śledźcie na bieżąco informacje podawane przez lokalne ośrodki.

Jest to na pewno dobra informacja dla wszystkich, którzy cierpliwie czekają na zdobycie uprawnień do jazdy jednośladem. Życzymy powodzenia!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%