Motocyklowe prawo jazdy kategorii A, A1, A2 oraz AM: Wracają egzaminy

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego wracają do pracy. Czekasz na egzamin na motocyklowe prawo jazdy? Sprawdź, czy możesz już zapisać się na termin w swojej placówce.

Sytuacja związana z epidemią powoli wraca do normalności. Może to odczuć poprzez poluzowanie ograniczeń, otwarcie urzędów i wydziałów komunikacji, dzięki czemu możliwym jest obecnie zarejestrowanie motocykla. Sytuacja również wraca częściowo do normy w kwestii przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy. Przykładem jest poznański WORD, który od dzisiaj, tj. od 27 kwietnia, wznawia zapisy na egzaminy praktyczne kat.: A, A1, A2, AM B+E, C, C+E, D. Zapisy na egzaminy odbywają się wyłącznie za pomocą internetowej platformy InfoCar.

Co ważne, jeśli już wniosłeś opłatę za egzamin, który został odwołany, to będzie ona ważna przy zapisach na nowy termin.

Na terenie ośrodka ruchu drogowego będą mogły przebywać wyłącznie osoby podchodzące do egzaminu. Obowiązkowym wyposażeniem będą rękawice ochronne i maseczki, a także własny kask.

Sytuacja wygląda podobnie w innych WORD-ach, więc śledźcie na bieżąco informacje podawane przez lokalne ośrodki.

Jest to na pewno dobra informacja dla wszystkich, którzy cierpliwie czekają na zdobycie uprawnień do jazdy jednośladem. Życzymy powodzenia!

[trending]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button