Motocyklowe prawo jazdy kategorii A, A1, A2 oraz AM: Wracają egzaminy

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego wracają do pracy. Czekasz na egzamin na motocyklowe prawo jazdy? Sprawdź, czy możesz już zapisać się na termin w swojej placówce.

Sytuacja związana z epidemią powoli wraca do normalności. Może to odczuć poprzez poluzowanie ograniczeń, otwarcie urzędów i wydziałów komunikacji, dzięki czemu możliwym jest obecnie zarejestrowanie motocykla. Sytuacja również wraca częściowo do normy w kwestii przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy. Przykładem jest poznański WORD, który od dzisiaj, tj. od 27 kwietnia, wznawia zapisy na egzaminy praktyczne kat.: A, A1, A2, AM B+E, C, C+E, D. Zapisy na egzaminy odbywają się wyłącznie za pomocą internetowej platformy InfoCar.

Co ważne, jeśli już wniosłeś opłatę za egzamin, który został odwołany, to będzie ona ważna przy zapisach na nowy termin.

Na terenie ośrodka ruchu drogowego będą mogły przebywać wyłącznie osoby podchodzące do egzaminu. Obowiązkowym wyposażeniem będą rękawice ochronne i maseczki, a także własny kask.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Sytuacja wygląda podobnie w innych WORD-ach, więc śledźcie na bieżąco informacje podawane przez lokalne ośrodki.

Jest to na pewno dobra informacja dla wszystkich, którzy cierpliwie czekają na zdobycie uprawnień do jazdy jednośladem. Życzymy powodzenia!

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button