Aktualnie czytasz:
Ducati ponownie otwiera fabrykę w Bolonii. Dziś wznowienie produkcji motocykli
0

Po związanym z epidemią zawieszeniu pracy 13 marca, Ducati wznawia produkcję motocykli w swojej fabryce w Borgo Panigale.

Poprawa warunków zdrowotnych w regionie pozwoliła na podjęcie decyzji o powrocie linii montażowych do pracy. Produkcja rusza właśnie dziś (27 kwietnia) i obecnie wprowadzana jest pierwsza faza powrotu do pełnej wydajności fabryki, która ma przywrócić do życia warsztat oraz montażownie silników. W kolejnych dniach do pracy mają powrócić kolejne działy produkcji. Ważne jest to, że sytuacja powoli wraca do normalności i już niebawem nowe bolońskie maszyny zaczną znowu opuszczać fabrykę. Produkcja będzie na razie odbywać się na dwóch siedmiogodzinnych zmianach, by zmniejszyć ilość osób przebywających w pomieszczeniach fabryki w tym samym czasie, a w kantynie jedna osoba będzie mogła przypadać na jeden stolik. Jednocześnie każda osoba mogąca wykonywać swą pracę zdalnie, będzie wykonywać swoje obowiązki z domu.

Jednocześnie Ducati informuje, że fabryczne muzeum oraz Fisica in Moto pozostaną na razie zamknięte.

Trzymamy kciuki za jak najszybszą możliwość powrotu do pełnej wydajności tego oraz innych producentów motocykli i akcesoriów oraz odzieży we Włoszech. Północne Włochy to główny gracz w tej dziedzinie w Europie.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%