Aktualnie czytasz:
Ducati ponownie otwiera fabrykę w Bolonii. Dziś wznowienie produkcji motocykli
0

Po związanym z epidemią zawieszeniu pracy 13 marca, Ducati wznawia produkcję motocykli w swojej fabryce w Borgo Panigale.

Poprawa warunków zdrowotnych w regionie pozwoliła na podjęcie decyzji o powrocie linii montażowych do pracy. Produkcja rusza właśnie dziś (27 kwietnia) i obecnie wprowadzana jest pierwsza faza powrotu do pełnej wydajności fabryki, która ma przywrócić do życia warsztat oraz montażownie silników. W kolejnych dniach do pracy mają powrócić kolejne działy produkcji. Ważne jest to, że sytuacja powoli wraca do normalności i już niebawem nowe bolońskie maszyny zaczną znowu opuszczać fabrykę. Produkcja będzie na razie odbywać się na dwóch siedmiogodzinnych zmianach, by zmniejszyć ilość osób przebywających w pomieszczeniach fabryki w tym samym czasie, a w kantynie jedna osoba będzie mogła przypadać na jeden stolik. Jednocześnie każda osoba mogąca wykonywać swą pracę zdalnie, będzie wykonywać swoje obowiązki z domu.

Jednocześnie Ducati informuje, że fabryczne muzeum oraz Fisica in Moto pozostaną na razie zamknięte.

Trzymamy kciuki za jak najszybszą możliwość powrotu do pełnej wydajności tego oraz innych producentów motocykli i akcesoriów oraz odzieży we Włoszech. Północne Włochy to główny gracz w tej dziedzinie w Europie.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%