Aktualnie czytasz:
Moja relacja z oficjalnego otwarcia sezonu motocyklowego
3

Jakieś dwa tygodnie temu wraz z Wodzem proponowaliśmy pojawienie się na imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie motocyklowe „Dawcy Uśmiechu” z Sosnowca. Była to swego rodzaju impreza otwierająca sezon. Zapytałem Prezesa Stowarzyszenia czy moglibyśmy wziąć dział w paradzie.

Oto jaka odpowiedz otrzymałem; cytuję słowa jej autora Pure_Devil’a

„…Im nas więcej tym lepiej. Impreza jest dla wszystkich zmotoryzowanych, nie tylko dla motocyklistów. Nam Dawcom, zależy na rozpropagowaniu idei wzajemnego szacunku na drogach pomiędzy dwoma i czterema kołami. Wpadajcie. Problem może wyniknąć tylko z miejscem zbiórki, ale to nie problem wielki. Będziemy albo za budynkiem DOKP (ten wieżowiec tuż obok Spodka), albo na placu przed Spodkiem pod dużym ekranem. Pozdrawiam. Pure Evil..”

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Wiec przyjęliśmy z wielką radością zaproszenie. Na starcie parady pojawiło się nas trzech „wojowników” w pierwszych chwilach.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Na „postoju” osobiście nas przywitał na Andrzej „Pure_Devil”.  W tym miejscu serdecznie pozdrawiam wspomnianego Andrzeja.

Jak na profesjonalną paradę przejazd został zabezpieczony eskortą którą zapewniła Sląska Drogówka

Na paradę zjechały maszyny wszelkiej „maści i pojemności”.    Chcecie dowodu?   Poniżej kilka  fotek.  Przy okazji Pozdrawiam wszystkich Właścicieli ukazywanych na fotkach maszyn.

 

Pojawiła się też telewizja SILESIA.

Bardzo mile zostaliśmy zaskoczeni decyzją Prezesa by skutery pojechały zaraz za „ściganymi” oraz „wózkiem” którego widać na powyższych zdjęciach. Będę skromny i nadmienię tylko że wraz z Wodzem zajęliśmy naszymi Incami „pierwszą parę” zaraz za wózkiem”.  Wszystko zostało uwiecznione kamerami i obfitą liczbą zdjęć wykonywana przez „nadwornego” fotografa Stowarzyszenia. Pozdrawiam Szymon.

Tyle krótkiej relacji z parady. Jeśli ktoś chce więcej fotografii zobaczyć to zapraszam na stronę Stowarzyszenia: Dawcy-usmiechu.slask.pl

Oby więcej takich spotkań.

Pozdrawiam wraz z Piotrkiem „Wodzem” i Marcinem „Kapuchon”  wszystkich motocyklistów ze stowarzyszenia i uczestników Parady „Patrz w lusterka” 14 kwietnia 2012.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe danuta
  3 maja 2012 at 12:51

  Dziękuje koledze że ktoś napisał O otwarciu sezonu w Czeladzi,Byłam tam i podobało mi się ,chociaż że to pierwszy raz ,lecz nie ostatni,pozdrawiam ciepło i dziękuje za komentarz.

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  27 maja 2012 at 13:49

  Fajnie tam mieliście.

 • Zdjęcie profilowe nagroda
  20 czerwca 2012 at 12:15

  Teraz powinni zorganizować zjazd skuterów 🙂 Moze zobaczyłbym moje stare Piaggio sprzed 8 lat a sam pojechałbym moim nowym tmax 530 ,żeby się pochwalić co to za cudo technologiczne. Oby więcej takich zlotów było organizowanych. Pozazdrościć tym, którzy tam byli *