125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak RX One 125 2019 już na polskim rynku!
1

Junak rozszerza swoją ofertę o 125-kę segmentu adventure. RX One 125 posiada LED-owe oświetlenie, gniazdo USB w standardzie i gmole. Najważniejsze jednak, że to propozycja dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. 

Junak z dumą zaprezentował RX One 125 – motocykl, który sprawdzi się wszędzie i prowokuje do wyjazdu poza miasto. Mimo niedużej pojemności To pełnoprawny motocykl turystyczny dla posiadaczy prawa jazdy B. Duże koła, duży skok zawieszenia, wysoka owiewka i pełne orurowanie znajduje się w standardzie. Tak samo jak LED-owe oświetlenie i gniazdo USB.

RX One 125 oferuje także wydajny układ hamulcowy składający się z dwóch hydraulicznych układów tarczowych uzbrojonych w CBS dla poprawy bezpieczeństwa na śliskiej nawierzchni. Sercem motocykla jest sprawdzona jednostka generująca 10.34 KM przy znikomym apetycie na paliwo dzięki zastosowaniu układu elektronicznego wtrysku.

RX One 125 to także szeroki zestaw stelaży kompatybilnych z dedykowanymi kuframi Junak (już za 550 PLN).

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Motocykl dostępny jest już w sieci dealerskiej marki Junak. Więcej informacji do znalezienia na stronie Junak.com.pl.

Junak RX One 125 2019 – galeria:

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
19%
heh...
0%
Że co?
2%
Grrrr!
10%
Smutne
2%
  • Szafir
    18 marca 2019 at 20:12

    Jestem posiadaczem tego motoru od trzech dni i jestem zadowolony… Mam 190cm wzrostu i ważę 90 kilo, Motor daje rade i jest naprawdę wygodnie. Polecam.