Junak o nowej kolekcji motocykli 125 na sezon 2015

W minionym tygodniu Junak zaprezentował wszystkie swoje nowości jakie będą dostępne na rynku w roku 2015. Wśród nich kilkanaście nowych motocykli i skuterów 125 na prawo jazdy B.

Dziś przedstawiciele marki oficjalnie w przesłanym do nas komunikacie informuje o upublicznieniu nowej kolekcji 2015.

Nowe portfolio jest już dostępne na naszej stronie - Junak.com.pl, to był długo wyczekiwany przez wszystkich moment. Mam tu na myśli nie tylko naszych sympatyków, ale również nas samych. Zmiana przepisów (na mocy której każdy kto ma prawo jazdy kat. B będzie mógł prowadzić motocykl do 125 ccm) dała nam możliwość rozwoju kolekcji m.in. w tym kierunku. Stąd też kilka nowych motocykli z tego segmentu. Znajdziemy wśród nich zarówno sportowe propozycje z manualną skrzynią biegów, jak również np. klasyczny M16 125 czy Vintage 125

- mówi Karol Kopytek, Zastępca Kierownika Sprzedaży Junak.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

BIAŁO-NIEBIESKI-checker

Komponując nowy wachlarz pojazdów na sezon 2015 wsłuchaliśmy się w liczne głosy naszych Klientów. Stąd też pojawiło się tak wiele odmian stylistycznych. Wierzymy, że dzięki temu wkomponujemy się w gusta i potrzeby szerokiej grupy miłośników dwóch kółek... Przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy o najważniejszym - jakości i niezawodności. Naszym priorytetem jest posiadanie najlepszego na rynku stosunku cena/jakość. Jestem przekonany, że nasze wielomiesięczne starania zostaną docenione w nowym sezonie

- dodaje.

To z pewnością miły, przedświąteczny prezent dla sympatyków tej marki. Niestety nowa kolekcja motocykli, skuterów i motorowerów Junak trafi do sprzedaży dopiero w lutym 2015 roku.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button