125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak o nowej kolekcji motocykli 125 na sezon 2015
0

W minionym tygodniu Junak zaprezentował wszystkie swoje nowości jakie będą dostępne na rynku w roku 2015. Wśród nich kilkanaście nowych motocykli i skuterów 125 na prawo jazdy B.

Dziś przedstawiciele marki oficjalnie w przesłanym do nas komunikacie informuje o upublicznieniu nowej kolekcji 2015.

Nowe portfolio jest już dostępne na naszej stronie – Junak.com.pl, to był długo wyczekiwany przez wszystkich moment. Mam tu na myśli nie tylko naszych sympatyków, ale również nas samych. Zmiana przepisów (na mocy której każdy kto ma prawo jazdy kat. B będzie mógł prowadzić motocykl do 125 ccm) dała nam możliwość rozwoju kolekcji m.in. w tym kierunku. Stąd też kilka nowych motocykli z tego segmentu. Znajdziemy wśród nich zarówno sportowe propozycje z manualną skrzynią biegów, jak również np. klasyczny M16 125 czy Vintage 125

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

– mówi Karol Kopytek, Zastępca Kierownika Sprzedaży Junak.

BIAŁO-NIEBIESKI-checker

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Komponując nowy wachlarz pojazdów na sezon 2015 wsłuchaliśmy się w liczne głosy naszych Klientów. Stąd też pojawiło się tak wiele odmian stylistycznych. Wierzymy, że dzięki temu wkomponujemy się w gusta i potrzeby szerokiej grupy miłośników dwóch kółek… Przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy o najważniejszym – jakości i niezawodności. Naszym priorytetem jest posiadanie najlepszego na rynku stosunku cena/jakość. Jestem przekonany, że nasze wielomiesięczne starania zostaną docenione w nowym sezonie

– dodaje.

To z pewnością miły, przedświąteczny prezent dla sympatyków tej marki. Niestety nowa kolekcja motocykli, skuterów i motorowerów Junak trafi do sprzedaży dopiero w lutym 2015 roku.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%