125 ccm
Aktualnie czytasz:
Zipp Raven Lux 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com
0

W przypadku tego motocykla zdecydowanym głosem przemawia stylistyka i design. Zipp Raven Lux 125 został zaprezentowany podczas Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów 2015 w Warszawie, gdzie spotkał się z ciepłym odbiorem.

To głównie za sprawą dojrzałej stylizacji. Nie ma co ukrywać, że sporej części użytkowników takich pojazdów zależy na „niepozorności”, przez co częściej decydują się takie motocykle, które nie wskazują na „niewielką” pojemność 125 ccm. Zipp Raven Lux 125 taki właśnie jest – niepozorny, dojrzały i dodatkowo zachowany w klimacie choppera.

Zipp Raven Lux 125 waży ponad 170 kg przez co musiał zostać wyposażony w dwa hamulce hydrauliczne, z czego przedni posiada dwie tarcze o sporym promieniu. Co ważne czterosuwowy silnik został zaopatrzony w system chłodzenia cieczą co pozytywnie wpływa na osiągi jednostki. Niestety producent nie zdradza mocy silnika, jednak uwzględniając masę własną należy zakładać, że osiągi będą ograniczone.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%