125 ccm
Aktualnie czytasz:
Zipp Raven Lux 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com
0

W przypadku tego motocykla zdecydowanym głosem przemawia stylistyka i design. Zipp Raven Lux 125 został zaprezentowany podczas Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów 2015 w Warszawie, gdzie spotkał się z ciepłym odbiorem.

To głównie za sprawą dojrzałej stylizacji. Nie ma co ukrywać, że sporej części użytkowników takich pojazdów zależy na „niepozorności”, przez co częściej decydują się takie motocykle, które nie wskazują na „niewielką” pojemność 125 ccm. Zipp Raven Lux 125 taki właśnie jest – niepozorny, dojrzały i dodatkowo zachowany w klimacie choppera.

Zipp Raven Lux 125 waży ponad 170 kg przez co musiał zostać wyposażony w dwa hamulce hydrauliczne, z czego przedni posiada dwie tarcze o sporym promieniu. Co ważne czterosuwowy silnik został zaopatrzony w system chłodzenia cieczą co pozytywnie wpływa na osiągi jednostki. Niestety producent nie zdradza mocy silnika, jednak uwzględniając masę własną należy zakładać, że osiągi będą ograniczone.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%